Vychutnejte si léto díky zdravým a svěžím pokrmům

Léto je jako stvořené ke změně životního stylu. Krásné počasí láká k procházkám a vodním sportům. Tropické teploty nás nutí dodržovat pravidelný pitný režim a vyhýbat se těžkým jídlům. Ale nebojte, za pomoci mixéru máte zdravé, chutné a hlavně osvěžující pokrmy hotové raz dva.

Svěží chuť polévky na jedno zmáčknutí

V teplém počasí nemá člověk na pořádné jídlo ani pomyšlení. Ale cpát se celý den zmrzlinou a melounem také není zrovna ideální. Skvělou variantou jsou lehké zeleninové polévky, které zasytí. Některé mixéry disponují speciální funkcí „Soup“, která připraví lahodnou polévku na jeden klik. Během mixování ji zároveň mixér ohřeje na teplotu zhruba 80 °C. Jelikož neprojde varem, neztratí žádné vitamíny a minerály, a navíc je připravená rovnou ke konzumaci.

Zeleninová krémová polévka

Nezastaví ho žádná překážka

Vyzkoušejte třeba mixér Oster Versa, který si díky špičkovému výkonu (1 400 W, 28 000 otáček/min.) poradí také s oříšky, semínky a tvrdými kousky ovoce a zeleniny vcelku. Jeho 6 břitů z nerezové oceli hravě zvládne dokonale hladké oříškové máslo, ať už z arašídů, lískových oříšků, kokosu, kešu nebo dalších. Oříškové máslo namazané na banánové lívance a hrnek krémového rostlinného mléka představují báječnou nedělní snídani. Mixéry můžete použít také k výrobě pesta nebo vynikajících rostlinných pomazánek z luštěnin.

Smoothie – klasika která neomrzí

Nic neosvěží v létě lépe než vitamínová bomba v podobě lahodného nápoje z ovoce a zeleniny. Většina mixérů připraví kromě čerstvého smoothie také báječné mléčné koktejly nebo proteinové nápoje. Tvrdým oříškem pro ně nebývá ani led, z kterého během chvilky zvládnou vykouzlit vynikající ledovou tříšť, zmrzlinu nebo znamenitý drink.

Mixér by neměl chybět ve vaší domácnosti, pokud

• Vás zajímá fitness a zdravý životní styl.
• Jste rodič a záleží vám na tom, aby vaše děti jedly zdravé jídlo plné potřebných živin.
• Máte nějaká dietní omezení – např. alergii na bílkovinu kravského mléka (chutné rostlinné mléko i pomazánku máte během chvilky) nebo problémy s trávením lepku (mouku můžete nahradit rozemletými vločkami, oříšky, semínky nebo luštěninami).
• Jste vegan.
• Máte zkrátka rádi dobré a zdravé jídlo plné zeleniny a kvalitních tuků a bílkovin.

Tak na co ještě čekáte, letní sezóna je v plném proudu!

Stolní mixér Oster Versa

Stolní mixér Oster Versa

Perfektní kombinace skvělého výkonu, vysokých otáček a maximální přesnosti pro přípravu čerstvé a zdravé stravy. Připravíte s ním nejen lahodné smoothie ale i horké polévky, omáčky, pomazánky nebo arašídové máslo. Nezastaví se před ničím.
Prohlédnout v e-shopu
Stolní mixér Oster Versa
Stolní mixér Oster Versa