Prodejna v Praze Na Proseku je 26.9. - 3.10. UZAVŘENA.

Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 čistička a zvlhčovač vzduchu

Kód: DS-379491-01
Značka: Dyson
20 690 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Přesně detekuje a likviduje formaldehyd.

Plně utěsněná dle standardu HEPA H13. Takže, co se dostane dovnitř, uvnitř také zůstane.

Automaticky detekuje a zachytává znečišťující látky.

Čistí vzduch v celé místnosti a osvěží vás proudem vyčištěného vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

dyson-purifier-cool

dyson-purifier-cool

Zachytává prach, alergeny a virus H1N14. Dokonce ničí formaldehyd1

Zlepšete kvalitu vzduchu ve své domácnosti

 

 

Znečištění není jen problém venku. Vzduch v běžné domácnosti může být ve skutečnosti více znečištěn než venkovní ovzduší. Navíc suchý vzduch z ústředního topení a klimatizace může ovlivňovat vzduch, který dýcháme. Naštěstí máme řešení pro obojí – po celý rok.

Čističky vzduchu se zvlhčovačem Dyson jsou testovány nad rámec průmyslových standardů.

Naše čističky vzduchu se zvlhčovačem testujeme ve zkušební místnosti o objemu 81 m³ s devíti senzory, které nepřetržitě měří kvalitu vzduchu. Někteří jiní výrobci používají malou zkušební komoru o objemu 28,5 m³, pouze s jedním senzorem a ventilátorem pro dodatečné zvýšení cirkulace vzduchu.

Standardní průmyslová zkušební komora má pouze 28,5 m3

Zkušební komora Dyson POLAR má 81m3

Detekují a informují, automaticky.

 

 

Čtyři senzory neustále monitorují váš vzduch, včetně doživotního senzoru formaldehydu v pevné fázi. Jakmile náš jedinečný algoritmus diagnostikuje znečišťující látky na molekulární úrovni, začne čistička vzduchu se zvlhčovačem čistit a zvlhčovat vzduch, ještě dříve, než v reálném čase zobrazí informace o jeho aktuální kvalitě.

Senzor formaldehydu v pevné fázi. Pro celoživotní preciznost.

 

 

 

Naše nejnovější čistička vzduchu a zvlhčovač používá elektrochemický článek k přesné detekci molekul formaldehydu – 500krát menších než 0,1 mikronu. Polovodičová elektronika zajišťuje zachování výkonu po celou dobu životnosti spotřebiče.

Nepřetržitě ničí formaldehyd1. Zachytává znečišťující látky a alergeny.

 

 

 

Miliardy katalytických tunelů nepřetržitě ničí formaldehyd,1 zatímco karbonový filtr odstraňuje plyny a filtr HEPA H13 zachytává 99,95 % částic již od velikosti 0,1 mikronu.4

Ničí formaldehyd v miliardách katalytických tunelů1

V katalytických tunelech se formaldehyd přeměňuje na vodu a CO₂. Filtr se sám regeneruje, takže ho není třeba vyměňovat.

Pouze Dyson je plně utěsněný podle normy HEPA H135

 

 

Aby se zabránilo úniku znečišťujících látek zpět do vzduchu, není jen filtr utěsněn podle normy HEPA H13, ale celá čistička vzduchu se zvlhčovačem.5 Takže co se dostane dovnitř, uvnitř také zůstane.

Ničí potenciálně škodlivé bakterie

 

 

Technologie Dyson Ultraviolet Cleanse vystavuje každou kapku vody silnému UV záření o vlnové délce λ275 nm. Tím se zničí 99,9 % bakterií ve vodě2. Vyčištěná voda se pak odpařuje pomocí biostatických stříbrných vláken, což brání množení a růstu bakterií, a až potom se do místnosti vypouští takto hygienicky zvlhčený vzduch3.

Hygienické zvlhčování vzduchu prostředí

Ústřední topení a klimatizace mohou přispívat k tomu, že v domácnosti vzniká suchý vzduch, který může způsobit vysušování. Pro příjemnější prostředí čistička vzduchu se zvlhčovačem Dyson udržuje automaticky cílovou úroveň vlhkosti vzduchu neviditelným proudem odpařované vody - bez mlhy - pro příjemnější prostředí.

Snadný cyklus hloubkového čištění

 

 

Snadný cyklus hloubkového čištění Dyson důkladně odstraňuje usazeniny minerálů v celém vodním systému spotřebiče – a to stiskem jediného tlačítka. Stiskem tlačítka se cyklus aktivuje a provede vás jednoduchým procesem krok za krokem.

Inteligentní čištění vzduchu ovládané aplikací nebo hlasem.

Podívejte se, které částice byly zachyceny, nastavte časové plány a další6. Ovládejte svůj spotřebič prostřednictvím kompatibilních hlasových služeb, jako je Alexa, Google Asistent nebo Siri7.

Rozptýlený režim

Odkloní proud vzduchu směrem dozadu skrz čističku vzduchu se zvlhčovačem. Pro čistý zvlhčený vzduch bez průvanu.

...

Režim Breeze (vánek)

Unikátní algoritmy mění proudění vzduchu tak, aby napodobovaly chladivý a osvěžující vánek.

...

Obsah balení

...

Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde

...

Dálkový ovladač

Specifikace

Hmotnost

8,21 kg

Průměr základny s podstavcem

312 mm

Délka kabelu

1.8 m

HEPA filtr

HEPA - 13

Max. průtoku vzduchu

350 l/s

Úroveň hlasitosti

61,5 dB

Počet stupňů rychlosti

10

Výška

923 mm

Délka

155 mm

Šířka

220 mm

...

1Kompletní testování spotřebiče třetí stranou na základě kumulativního testování čisté hmotnosti formaldehydu podle normy GB/T 18801-2015 kontinuálním vstřikováním, dokud není dosaženo nejvyšší koncentrace formaldehydu dle CADR. Výsledky se mohou v praxi lišit.

2Na základě interních norem společnosti Dyson, testováno Čínským institutem pro výzkum domácích elektrických spotřebičů (CHEARI). Testovaná schopnost ničit bakterie (E. coli) v komoře pro vstřikování vody dosáhla při testování výsledku 99,9 %. Všechny z výše uvedených testů byly provedeny v podmínkách uvedených v testu a výsledky se mohou při aktuálním použití lišit.

3Testován rozsah čištění vzduchu v místnosti o objemu 81 m³. Testován rozsah zvlhčení vzduchu v místnosti o objemu 41 m³.

4Testována účinnost filtrace na 0,1 mikronu (EN1822, ISO29463). Míra zachytávání plynu se liší.

5Zatížení částicemi za použití oleje DEHS specifikovaného normou EN1822 v komoře podle specifikace ASTM F3150. Testováno v nejvyšším režimu v laboratořích IBR US na celkovou účinnost spotřebiče nad 99,95 %.

6Vyžaduje zařízení pro spuštění aplikace, 2,4 GHz nebo 5 GHz připojení Wi-Fi nebo mobilní data a podporu Bluetooth® 4.0. Kompatibilitu s aplikacemi zjistíte vyhledáním "Dyson Link" v iOS App Store nebo v Google Play. Mohou být účtovány standardní poplatky za data a SMS.

7Vyžaduje kompatibilní hlasovou službu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8,29 kg
Rozměry: 220 x 220 x 930 mm

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Dyson si již v České republice oblíbily statisíce zákazníků. Britský výrobce nabízí několik řad výrobků, které mají jedno společné - bezkonkurenční technologickou vyspělost a originální design. Přidejte se ke spokojeným majitelům bezsáčkových vysavačů s vysokým výkonem, výkonných čističek vzduchu, bezlopatkových ventilátorů či exkluzivních fénů. Klikněte zde a nahlédněte do světa technologií Dyson.