Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Zásobník Alligator pro kráječ 3094 (1088)

Kód: 1088
Novinka
Značka: Alligator
415 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náhradní zásobník pro kráječ Alligator 3094.

Vyberte praktický kráječ Alligator i vy, poradíme v článku ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní zásobník pro kráječ Alligator 3094. Zásobník spolehlivě zachytí nejen nakrájené kousky potravin, ale také pojme veškeré pachy a kapičky a tím ochrání vaše oči. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanické kráječe a loupače
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švédský vynález Alligator je všestranný kuchyňský nástroj, který usnadňuje přípravu jídla; ušetří vám čas a slzy, když krájíte cibuli a zeleninu. Alligator je duchovním dítětem inovátora Bennyho Engdahla, kterého omrzelo krájení cibule, když připravoval své oblíbené jídlo – Ölandské knedlíky plněné vepřovým masem. Vyžadují velké množství nakrájených brambor a cibule a každý ví, že krájení cibule je k pláči.

Benny Engdahl kontaktoval svého přítele, vystudovaného inženýra Nikolu Knezeviće, který se stal zodpovědným za technický vývoj produktu. Než byl finální produkt připraven ke komerčnímu uvedení na trh, bylo zapotřebí mnoho prototypů k nalezení správného designu, správných materiálů a zejména správné oceli pro nože a síta kráječů. Švédský patent byl udělen v říjnu 2001. Nyní jsou produkty Alligator chráněny patentem celosvětově. 

Alligator vám pomůže lépe jíst, protože dělá z pracného sekání a krájení na kostičky zábavu. Díky kráječům je nyní proces rychlý, bezpečný a dokonce zábavný! Dokonale nakrájená cibule na stejné díly, rajčata nebo brambory jedním a snadným tahem. Dosáhněte profesionálních výsledků bez zvláštních dovedností nebo talentu. Investujete do produktu, který používá nejlepší jihokorejskou nerezovou ocel 301 válcovanou za studena. Váš Alligator zůstane neustále ostrý a poskytne vám roky precizního sekání zeleniny.