Aku ruční vakuová balička FoodSaver VS1192X

Kód: VS1192X
Značka: FoodSaver
1 390 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Ruční vakuová balička FoodSaver VS1192X udrží potraviny čerstvé až dvakrát déle oproti běžnému způsobu skladování. Je dodávána spolu se speciální dózou o objemu 1,2 litru a sadou uzavíratelných sáčků. Díky ultrakompaktním rozměrům se hodí i do těch nejmenších kuchyní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční vakuová balička FoodSaver VS1192X vychází vstříc těm uživatelům, kteří ocení možnost prodloužení doby uchování potravin a zároveň nechtějí mít v kuchyni další rozměrné příslušenství. Ruční balička zabere v kuchyni minimum místa a i v těch nejmenších kuchyních ji lze mít přímo na kuchyňské lince.

Potraviny čerstvé až dvakrát déle

Díky použití ruční vakuové baličky lze prodloužit dobu čerstvosti uchovávaných potravin až na dvojnásobek ve srovnání s běžným způsobem skladování. Ruční vakuovačku lze použít se speciálními dózami FoodSaver, uzavíratelnými sáčky i s vakuovacími zátkami pro uchování čerstvosti nápojů.

Jednoduché používání

Obsluha baličky je velmi jednoduchá, stačí ji připojit k příslušenství a po dobu několika vteřin přidržet ovládací knoflík. Ruční vakuovačka je dodávána s nabíjecí stanicí, přičemž jedno nabití stačí až na 100 vakuovacích cyklů. Součástí balení je i speciální fresh dóza FoodSaver o objemu 1,2 litru a také uzavíratelné sáčky určené pro opakované použití.

Kompaktní rozměry i pro ty nejmenší kuchyně

Ruční balička VS1192X je nejmenším produktem z oblíbené řady vakuových svářeček a baliček značky FoodSaver a ocení ji zejména majitelé malých kuchyní.

Co je součástí balení

Společně s touto baličkou od nás obdržíte:

  • 1 ks – nabíjecí stanice
  • 1 ks – fresh dóza o objemu 1,2 litru
  • 10 ks – uzavíratelné sáčky (0,94 l)
  • podrobný manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové svářečky
Záruka: 2 roky
? Držák fólie a řezací nůž: ne
? Funkce pouze svaření: ne
? Ruční (pulzní) odsávání: ne
? Funkce "mokré" / "suché" potraviny: ne
? Program pro marinování: ne
? Automatická detekce sáčku: ne
Příkon: 30 W
Rozměry š x v x h: 59 x 120 x 57 mm
Hmotnost: 0,2 kg
Barva: černá

Aku ruční vakuová balička FoodSaver VS1192X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou nabídkou produktů v oblasti uchovávání potravin. Již více než dvacet let jsou její výrobky ze segmentu vakuovaní potravin nejprodávanější na americkém trhu. Na českém trhu nabízí FoodSaver bezkonkurenčně nejširší výběr vakuových svářeček a jejich příslušenství.

Logo FoodSaver