Dyson V10 Motorhead

Kód: DS-230309-01
Značka: Dyson
11 990 Kč
Skladem (3 ks)
Sací výkon klasického podlahového vysavače bez překážejícího přívodního kabelu.
Pro všechny typy podlah. Vysávání koberců do hloubky.
Provozní doba až 60 minut bez poklesu sacího výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový akumulátorový vysavač Dyson Cyclone V10 je natolik výkonný, že zapomenete na svůj klasický podlahový vysavač trvale napájený z elektrické sítě. Již jeho předchůdce Dyson V8 změnil v mnoha domácnostech pohled na způsob úklidu a nový model V10 jde ještě dál.

 • Digitálně řízený motor Dyson V10
  Digitální motor Dyson V10 Digitálně řízený motor Dyson V10, to on generuje sací výkon klasického podlahového vysavače. Cyklonová technologie zachytává mikročástice již od velikosti 0,3 mikrometru.
 • Až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu
  Vysoký sací výkon pro úklid kdekoliv.
 • Tři úrovně sacího výkonu
  Podle aktuální potřeby si můžete zvolit jednu ze tří úrovní sacího výkonu tak, abyste šetřili energii baterie a přitom dosáhli maximální efektivity úklidu.
 • Optimalizované přímé uspořádání. O 20 % vyšší sací výkon
  Zcela nové uspořádání motoru, odpadní nádoby a cyklon v přímé linii usnadňuje průchod vzduchu z podlahové hubice do cyklon. Toto uspořádání v kombinaci s výkonnějším digitálně řízeným motorem Dyson V10 zvyšuje v porovnání s vysavačem Dyson V8 sací výkon o 20 %.
 • Podlahová hubice na koberce s motorovým rotačním kartáčem s přímým pohonem
  pomocí motoru umístěného uvnitř rotačního kartáče tlačí hubice štětiny kartáče do kobercových vláken, což usnadňuje odstranění i hluboko usazených nečistot a prachu.
 • Kombinovaná hubice
  dvě hubice v jedné, s karbonovými štětinami nebo bez nich, umožňuje jednoduché přepínání pro použití na různých druzích povrchů.
 • Štěrbinová hubice
  navržená k důkladnému vysávání v rozích a úzkých štěrbinách.
 • Nový vylepšený mechanismus hygienického vyprazdňování odpadní nádoby
  Nový mechanismus vyprazdňování odpadní nádoby stylem "point and shoot" znamená, že se stisknutím jediného tlačítka hygienicky vysype veškerý prach a nečistoty hluboko do koše ? takže se jich nemusíte dotýkat.
 • 14 cyklon
  Pomocí odstředivé síly převyšující 79 000 G vysavač separuje mikroskopické částice jako jsou pyly a dokonce bakterie do odpadní nádoby.
 • Komplexní a účinná filtrace
  Díky speciálnímu těsnění okolo bloku cyklon a tlakovému pryžovému těsnění okolo vylepšeného filtru je celý systém naprosto vzduchotěsný ? nedochází k úniku prachu, alergenů a bakterií zpět do okolního ovzduší. To znamená, že vysavač zachycuje 99,97 % prachových mikročástic o velikosti pouhých 0,3 mikrometru a vypouští vzduch, který je čistější než ten, který dýcháte. Předmotorový a výstupní filtr jsou za účelem snadnější údržby integrovány do jedné společné jednotky.
 • Zlepšená akustika
  Aerodynamické uložení motoru reguluje proudění vzduchu okolo motoru, a snižuje tak hlučnost způsobenou turbulencemi. Díky speciálním materiálům absorbujícím vibrace, tlumicímu filtru za motorem a akustické přepážce, která zabraňuje šíření zvuku od jeho zdroje, došlo k výrazné redukci hlučnosti a zlepšení kvality zvuku.
 • Pomocí jediného úkonu jej přeměníte na ruční vysavač
  Provedením jednoduchého úkonu jej lze upravit na ruční vysavač a zase zpět.
 • Vysávání pod nízkým nábytkem
  nízký profil podlahové hubice. Zůstane plochou na podlaze, i když je vysavač úplně sklopený.
 • Vysávání schodů
  pro pohodlné vysávání schodů lze podlahovou hubici s rotačním kartáčem připevnit přímo na tělo vysavače.
 • Vysávání interiéru automobilu
  vysává koberečky, čalounění i mezi sedadly.
 • Nabíjecí úchyt na stěnu
  Vysavač Dyson Cyclone V10 zasunete do nástěnné dobíjecí stanice, kde se dobije. Uložit zde můžete také hubice, které tak budou vždy po ruce připraveny k dalšímu úklidu.Vysavač Dyson Cyclone V10 zasunete do nástěnné dobíjecí stanice, kde se dobije. Uložit zde můžete také hubice, které tak budou vždy po ruce připraveny k dalšímu úklidu.
 • Nabíjení
  Nabíjení zajišťuje inteligentní nabíječka zapojená do úchytu na stěnu, která automaticky rozpozná aktuální stav baterie, dobije ji do plného nabití a zabrání jejímu přebíjení. Součástí úchytu na stěnu jsou i přípojná místa pro uložení základního příslušenství. Díky tomuto řešení je Dyson V10 vždy připraven k úklidu.
 • Záruka 24 měsíců.

Příslušenství v dodávce

hubice s přímým pohonem

kombinovaná kartáčová hubice

štěrbinová hubice

úchyt na stěnu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,68 kg
Doba nabíjení: 3,5 h.
Doba sání: 60 min. na stupeň 1
Filtrace: HEPA H13 filtr
Kapacita nádoby na prach: 0,54 l
Rozměry: 250 x 1249 (s trubicí) x 256 mm
Sací výkon - 3 stupně: 15,8 / 33,8 / 151 AW
Technologie (bez ztráty sacího výkonu): cyklónová 14 cyklon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: