O nás

Provozovatelem internetového obchodu mámedoma.cz je společnost ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založena byla již v roce 1991 jako obchodní firma a od počátku se specializuje na obchod se zbožím s vysokou kvalitou a vyšší přidanou hodnotou pro zákazníka.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s řadou významných dodavatelů, s jasnou specializací na kvalitní výrobky prověřených firem z oblasti spotřební elektroniky. Jsme dovozcem a distributorem řady světových značek, např. Crock-Pot - výrobce originálních pomalých hrnců, FoodSaver - dodavatel systému pro vakuové uchovávání potravin, Breville - výrobce drobných kuchyňských spotřebičů či novozélandské firmy Hydraflow, dodávající vysoce kvalitní sušičky potravin pod značkou Ezidri. Firma je dále prodejcem řady dalších značek, například produktů společnost Dyson - výrobce špičkových vysavačů a fénů.

Specializujeme se nejen na prodej konečným spotřebitelům, ale spolupracujeme též s řadou významných maloobchodních partnerů v tuzemsku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Pro naše zákazníky provozujeme kromě internetového obchodu mámedoma.cz také dvě kamenné pobočky v Praze a Liberci, kde vám veškeré zboží rádi předvedeme.

Identifkační údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713