O nás

Provozovatelem internetového obchodu mámedoma.cz je společnost ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založena byla již v roce 1991 jako obchodní firma a od počátku se specializuje na obchod se zbožím s vysokou kvalitou a vyšší přidanou hodnotou pro zákazníka.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou významných zahraničních výrobců s jasnou specializací na kvalitní produkty. Kooperujeme s řadou prověřených firem z oblasti spotřební elektroniky či funkčních pomocníků do kuchyní nebo do domácnosti.

Jsme výhradní distributor řady prémiových a světových značek, např. CrockPot - výrobce originálních pomalých hrnců, FoodSaver - dodavatel systému pro vakuové uchovávání potravin, Breville - výrobce drobných kuchyňských spotřebičů či novozélandské firmy Hydraflow, dodávající vysoce kvalitní sušičky potravin pod značkou Ezidri. Firma je dále prodejcem řady dalších značek, například produktů společnost Dyson - výrobce špičkových vysavačů a fénů. Exklusivně nabízíme praktické výrobky pro domácnost pod českou značkou MATTÉ - brusné kameny a sous-vide přístroj, který je stále rozšiřujícím a dostupným trendem moderní domácnosti.

Dále spolupracujeme s mezinárodními značkami odrážející funkčnost, design a udržitelnost ruku v ruce s kvalitním zpracováním. Jsme výhradním dovozcem celé řady dalších výrobků. Patří sem švýcarská značka Novis - kvalitní kuchyňské spotřebiče s nadstandartní zárukou na motorek těchto výrobků, dále značky ze Švédska - Alligator kráječe zeleniny s patentovanou technologií nebo Drosselmeyer výrobcem jedinečného a designového louskáčku na ořechy, vítězem celosvětového ocenění v této kategorii. Dánské inovativní produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátní provzdušňovač vína, přinášející intenzivnější požitek z konzumace vín a značka Bubliq s nejtenčím výrobníkem sody v elegantním a minimalistickém provedení i s příslušenstvím. Italská značka Trebonn odráží kreativitu, cit pro design, udržitelné materiály a vysokou funkčnost v každodenních doplňcích pro přípravu pokrmů. 

Specializujeme se nejen na prodej konečným spotřebitelům, ale spolupracujeme též s řadou významných maloobchodních partnerů v tuzemsku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Pro naše zákazníky provozujeme kromě internetového obchodu mámedoma.cz také dvě kamenné pobočky v Praze a Liberci, kde vám veškeré zboží rádi předvedeme.

Identifkační údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení