Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

O nás

Provozovatelem internetového obchodu mámedoma.cz je společnost ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založena byla již v roce 1991 jako obchodní firma a od počátku se specializuje na obchod se zbožím s vysokou kvalitou a vyšší přidanou hodnotou pro zákazníka.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou významných zahraničních výrobců s jasnou specializací na kvalitní produkty. Kooperujeme s řadou prověřených firem z oblasti spotřební elektroniky či funkčních pomocníků do kuchyní nebo do domácnosti.

Jsme výhradní distributor řady prémiových a světových značek, např. CrockPot - výrobce originálních pomalých hrnců, FoodSaver - dodavatel systému pro vakuové uchovávání potravin, Breville - výrobce drobných kuchyňských spotřebičů či novozélandské firmy Hydraflow, dodávající vysoce kvalitní sušičky potravin pod značkou Ezidri. Firma je dále prodejcem řady dalších značek, například produktů společnost Dyson - výrobce špičkových vysavačů a fénů. Exklusivně nabízíme praktické výrobky pro domácnost pod českou značkou MATTÉ - brusné kameny a sous-vide přístroj, který je stále rozšiřujícím a dostupným trendem moderní domácnosti.

Dále spolupracujeme s mezinárodními značkami odrážející funkčnost, design a udržitelnost ruku v ruce s kvalitním zpracováním. Jsme výhradním dovozcem celé řady dalších výrobků. Patří sem švýcarská značka Novis - kvalitní kuchyňské spotřebiče s nadstandartní zárukou na motorek těchto výrobků, dále značky ze Švédska - Alligator kráječe zeleniny s patentovanou technologií nebo Drosselmeyer výrobcem jedinečného a designového louskáčku na ořechy, vítězem celosvětového ocenění v této kategorii. Dánské inovativní produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátní provzdušňovač vína, přinášející intenzivnější požitek z konzumace vín a značka Bubliq s nejtenčím výrobníkem sody v elegantním a minimalistickém provedení i s příslušenstvím. Italská značka Trebonn odráží kreativitu, cit pro design, udržitelné materiály a vysokou funkčnost v každodenních doplňcích pro přípravu pokrmů. 

Specializujeme se nejen na prodej konečným spotřebitelům, ale spolupracujeme též s řadou významných maloobchodních partnerů v tuzemsku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Pro naše zákazníky provozujeme kromě internetového obchodu mámedoma.cz také dvě kamenné pobočky v Praze (prodejna) a Liberci (sídlo společnosti a výdejní místo). Veškeré zboží je vystaveno na prodejně v Praze, kde vám vše rádi předvedeme.

Identifkační údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713