Prodejna v Praze Na Proseku je 26.9. - 3.10. UZAVŘENA.

Termoláhve a termohrnky

Termolahve a termohrnky jsou ten nejlepší způsob, jak si mít neustále po ruce něco k pití v kanceláři, posilovně nebo na výletě. Pokud si berete i svačinu, využijete inovativní vícekomorový termobox 2v1 nebo 3v1 od značky Trebonn.

Můžete v nich mít jakýkoli nápoj, s jakoukoli teplotou, znovu a opakovaně. Lahve jsou vyrobeny ze zcela zdravotně nezávadné chirurgické oceli té nejvyšší kvality. Materiál neobsahuje žádné škodlivé chemikálie ani toxiny (bez BPA), které by se mohly dostat do vašeho nápoje. Kromě toho se choroboplodné zárodky na nerezové oceli téměř neudrží. Díky tomu jsou nerezové láhve na vodu bezpečné a hygienické.

Díky vysoké odolnosti vám vydrží po mnoho let, což z nich činí moudrou udržitelnou volbu.

Která bude vaše nejoblíbenější termolahev nebo termohrnek značky FLSK? Vyberte si z různých velikostí objemu a barev. Doplníte svůj osobitý styl a budete šetrní k životnímu prostředí.

 

2 položek celkem
Food & Hydrate 2v1 termobox Trebonn
Novinka
1 099 Kč

Inovativní vícekomorový termobox 2v1 Trebonn v podobě láhve je ideálním pomocníkem do práce i na cesty. Nápoje totiž spolehlivě udrží buď horké, nebo studené. Láhev s vakuovou...

Kód: 1622108
Food & Hydrate 3v1 termobox Trebonn
Novinka
1 199 Kč

Praktický termobox 3v1 v podobě láhve udrží vaše nápoje při požadované teplotě, ať už zrovna vyrážíte kamkoliv. Láhev na nápoje je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a disponuje...

Kód: 1622109