Příslušenství

9 položek celkem
sada sit fd500 snackmaker
660 Kč

Rozšiřte si vaši sušičku EZIDRI FD500 Snackmaker nebo Classic o další dvě dodatečná síta a jednoduše tak navyšte její kapacitu.

Kód: FD500 ACCESORIES
Ezidri FD100 Tray crop
350 Kč

Rozšiřte si vaši sušičku EZIDRI FD1000 Ultra nebo Ultra Digital o další dodatečné síto a jednoduše tak navyšte kapacitu sušení.

Kód: FD1000 TRAY
krajec a loupac 1
Tip
750 Kč

Nepostradatelná mašinka pro Vaši kuchyni. Malá rozměry, ale velká výkonem. Snadno najednou nakrájí jablka, vykrojí z nich jádřinec a jako bonus je umí i dokonale oloupat....

Kód: APPLE PEELER
Ezidri FD1000 Solid Sheet crop
130 Kč

S fóliovou miskou můžete na sušičce EZIDRI FD1000 ULTRA sušit i pastovité náplně.

Kód: FD1000 SOLID SHEET
Ezidri FD1000 Mesh Sheet crop
130 Kč

Pružná síťka určená pro modely EZIDRI FD1000 ULTRA a ULTRA Digital vám umožní sušit i bylinky, čaj či další drobné a jemné produkty.

Kód: FD1000 MESH SHEET
spacer ring
350 Kč

Distanční síta zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou. Toto distanční síto je určené pro...

Kód: FD1000 DIST
spacer ring
330 Kč

Distanční síto zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou. Je určené pro sušičky EZIDRI FD500...

Kód: FD500-DIST1
ezidri fd500 solid sheet
110 Kč

S fóliovými miskami můžete na sušičce EZIDRI FD500 sušit i pastovité náplně a ozvláštnit jimi každou slavnostní tabuli. je exkluzivním distributorem značky Ezidri na českém trhu

Kód: FD500-SOLIDSHEET1
ezidri fd500 mesh sheet
110 Kč

Vyjímatelná pružná síťka vám umožní sušit v sušičkách EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic i takové jemné produkty jako jsou bylinky či čaj.

Kód: FD500-MESHSHEET1

Jednou z největších výhod sušiček EZIDRI je možnost rozšíření o dodatečná síta, a to při zachování kvality sušení. Kapacitu modelu EZIDRI ULTRA FD1000 tak lze ze základních pěti sít rozšířit až na celkových třicet. V sušičkách EZIDRI lze vykouzlit i řadu skvělých dezertů ve formě ovocných či zeleninových rolek. Slouží k tomu fóliové misky, kterých lze u modelu EZIDRI ULTRA FD1000 při zachování kvality sušení využít najednou až patnáct. Síťky z pružného materiálu slouží u sušiček EZIDRI zejména k sušení jemnějších typů ovoce (např. malé bobuloviny), dále pro sušení bylinek, čajových lístků a podobných surovin. U modelu EZIDRI ULTRA FD1000 možno při zachování kvality sušení využít pro sušení bylinek až třicet sít se síťkami. Distanční síta zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou jakou jsou například vlašské ořechy v celku či celá květina. Kráječ a loupač jablek je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Zároveň tento geniální pomocník vykrojí jádřinec a jablko zároveň oloupe (tuto funkci však můžete jednoduše vypnout). Překrojením spirály jsou jablka připravena k dalšímu zpracování.

Doplňte sušičku potravin Ezidri o dodatečná síta, misky, síťky či o kráječ jablek. Kapacitu modelu rozšíříte dle vlastní potřeby, a to při zachování kvality sušení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení