Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Příslušenství

Jednou z největších výhod sušiček EZIDRI je možnost rozšíření o dodatečná síta, a to při zachování kvality sušení. Kapacitu modelu EZIDRI ULTRA FD1000 tak lze ze základních pěti sít rozšířit až na celkových třicet. V sušičkách EZIDRI lze vykouzlit i řadu skvělých dezertů ve formě ovocných či zeleninových rolek. Slouží k tomu fóliové misky, kterých lze u modelu EZIDRI ULTRA FD1000 při zachování kvality sušení využít najednou až patnáct. Síťky z pružného materiálu slouží u sušiček EZIDRI zejména k sušení jemnějších typů ovoce (např. malé bobuloviny), dále pro sušení bylinek, čajových lístků a podobných surovin. U modelu EZIDRI ULTRA FD1000 možno při zachování kvality sušení využít pro sušení bylinek až třicet sít se síťkami. Distanční síta zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou jakou jsou například vlašské ořechy v celku či celá květina. Kráječ a loupač jablek je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Zároveň tento geniální pomocník vykrojí jádřinec a jablko zároveň oloupe (tuto funkci však můžete jednoduše vypnout). Překrojením spirály jsou jablka připravena k dalšímu zpracování.

Doplňte sušičku potravin Ezidri o dodatečná síta, misky, síťky či o kráječ jablek. Kapacitu modelu rozšíříte dle vlastní potřeby, a to při zachování kvality sušení.

9 položek celkem
sada sit fd500 snackmaker
660 Kč

Rozšiřte si vaši sušičku EZIDRI FD500 Snackmaker o další dvě dodatečná síta a jednoduše tak navyšte její kapacitu.

Kód: FD500 ACCESORIES
Ezidri FD100 Tray crop
350 Kč

Rozšiřte si vaši sušičku EZIDRI FD1000 Ultra nebo Ultra Digital o další dodatečné síto a jednoduše tak navyšte kapacitu sušení.

Kód: FD1000 TRAY
EZIDRI Kráječ a loupač jablek
Tip
790 Kč

Nepostradatelná mašinka pro Vaši kuchyni. Malá rozměry, ale velká výkonem. Snadno najednou nakrájí jablka, vykrojí z nich jádřinec a jako bonus je umí i dokonale oloupat....

Kód: APPLE PEELER
Ezidri FD1000 Solid Sheet crop
130 Kč

S fóliovou miskou můžete na sušičce EZIDRI FD1000 ULTRA sušit i pastovité náplně.

Kód: FD1000 SOLID SHEET
Ezidri FD1000 Mesh Sheet crop
130 Kč

Pružná síťka určená pro modely EZIDRI FD1000 ULTRA a ULTRA Digital vám umožní sušit i bylinky, čaj či další drobné a jemné produkty.

Kód: FD1000 MESH SHEET
spacer ring
350 Kč

Distanční síta zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou. Toto distanční síto je určené pro...

Kód: FD1000 DIST
spacer ring
330 Kč

Distanční síto zvětší prostor mezi síty a díky tomu v sušičce pohodlně usušíte i vyšší suroviny, které se na běžné síto nevejdou. Je určené pro sušičky EZIDRI FD500...

Kód: FD500-DIST1
ezidri fd500 solid sheet
110 Kč

S fóliovými miskami můžete na sušičce EZIDRI FD500 sušit i pastovité náplně a ozvláštnit jimi každou slavnostní tabuli.

Kód: FD500-SOLIDSHEET1
ezidri fd500 mesh sheet
110 Kč

Vyjímatelná pružná síťka vám umožní sušit v sušičkách EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic i takové jemné produkty jako jsou bylinky či čaj.

Kód: FD500-MESHSHEET1