Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Dárek pro vegana

Návrh bez názvu (42)

Veganský životní styl v poslední době vyznává čím dál více lidí. Ať už je důvodem rozhodnutí o etickém zacházení se zvířaty nebo jiná hlediska, může být přechod na tuto stravu komplikovanější, než se zdá. Z počátku je třeba se naučit nové postupy pro přípravu svých jídel. V tomto kontextu se ukazuje Mixér Novis ProBlender jako skvělý spojenec pro vegany, kteří hledají efektivní způsoby, jak připravovat své pokrmy.

Fantazii se meze nekladou

Jedním z hlavních přínosů, který Novis Problender přináší, je jeho schopnost vytvářet pokrmy s maximálním zachováním živin. Díky svým vysokým otáčkám až 30 tis./min. a speciální technologii umožňuje přípravu smoothie, horkých i studených polévek, dipů, pesta, burákového másla, ovocných přesnídávek, zmrzlin a dalších pokrmů tak, aby si zachovaly co nejvyšší nutriční hodnotu. To je pro vegany obzvláště důležité, jelikož se snaží získat veškeré potřebné živiny pouze z rostlinných zdrojů.

 

Kromě zachování živin je Novis Problender také schopen poskytnout maximální vitamínový přínos. To je pro vegany také klíčové, protože se mohou potýkat s nedostatkem některých vitamínů a minerálů, které jsou běžně získávány z živočišných produktů.

Díky Problenderu mohou snadno experimentovat s různými ingrediencemi a vytvářet pokrmy, které nejsou fádní a potěší jejich chuťové buňky.

Celkově lze říci, že schopnost zachovávat živiny a vitamíny dělá z Novis Problenderu ideálního společníka pro každodenní kuchyni a to nejen tu veganskou.

 TanjaGrandits_Novis_ProBlender5

Vitajuicer – unikátní odšťavňovač

A máme tady dalšího skvělého parťáka do kuchyně veganů. Novis Vitajuicer s úžasnými 120 000 otáčkami za minutu je zárukou maximálního zachování živin.

Hravě si poradí s tvrdými plochy, jako je mrkev nebo červená řepa.

Právě díky vysokým otáčkám spolu s unikátní technologií, dokáže z ovoce a zeleniny vytěžit až o 12 % více šťávy a dužiny ve srovnání s tradičními odšťavňovači.

Ve vaší sklenici je rázem o 56 % více vitamínů.

Šetří zároveň peníze, protože z ovoce zbyde minimum odpadu.

TanjaGrandits_Novis_VitaJuicer3