Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Platební metody

Připravili jsme pro vás přehled platebních metod, které si v našem e-shopu můžete zvolit:

PLATBA KARTOU
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

OKAMŽITÁ PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontakt:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

HOTOVOST nebo PLATEBNÍ KARTA na prodejně
V případě osobního odběru můžete částku uhradit při převzetí zboží hotově nebo platební kartou.

PŘEVODEM NA ÚČET
Částku lze uhradit běžným bankovním převodem na bankovní účet číslo 5853053/0100 vedený u Komerční banky, a.s.. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo objednávky.

DOBÍRKA
Částku lze uhradit pracovníkovi zásilkové společnosti při převzetí zboží.

ODLOŽENÁ PLATBA SKIP PAY
Odložená platba umožňuje odložit úhradu nákupu až o několik dnů. Odložená platba přináší moderní alternativu pro dobírku. Pomáhá nakoupit i zákazníkům, kteří třeba zrovna čekají na výplatu a objednávku by jinak odložili na později. Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Skip Pay (dříve mallpay). Schválení platby netrvá déle než pár vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Skip Pay spolu s informacemi k úhradě dlužné částky. Zákazník má možnost uhradit platbu do 14 dnů po doručení. Maximální částka platby Skip Pay je 50 000 Kč.

Proces platby

  1. Plátce si nejprve v e-shopu vybere platební metodu Skip Pay.
  2. Následuje jednoduché ověření identity SMS kódem.
  3. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, kdy a kam má odloženou platbu uhradit.

PLATBA NA TŘI SPLÁTKY
Platba na  tři splátky umožňuje zákazníkům e-shopu rozložit platbu za nákup na tři měsíční splátky. Zákazník si díky této platební metodě může rozložit náklady na nákup zboží, na které by při jiných platebních metodách musel spořit a koupi by odložil. Platbu na tři splátky nabízíme ve spolupráci s Skip Pay. Minimální celková hodnota nákupu u platební metody Skip Pay Třetina je 3000 Kč, maximální hodnota je 15 000 Kč. První splátku je možné provést pouze kartou, nikoli Skip kartou. Zbývající dvě třetiny se strhnou automaticky, zákazník je může kdykoli bez poplatku doplatit předčasně.  

Proces platby

  1. Plátce si nejprve v platební bráně vybere platební metodu Platba na třetiny bez navýšení.
  2. Následuje zadání jména a telefonního čísla, poté potvrzení SMS kódu.
  3. Dalším krokem je ověření bankovní identity – podporovány jsou Česká spořitelna, ČSOB, Air Bank, Moneta, Komerční banka a Raiffeisenbank.
  4. Plátce se přihlásí do bankovnictví, poté je navrácen do prostředí Skip Pay, kde zaplatí první třetinu nákupu kartou.