Výhody pomalého vaření

Přípravou jídla strávíme značnou část svého života. Říkáte si, proč vařit v pomalém hrnci, když se v dnešní době spíš vše zrychluje? Tady máte 5 důvodů, díky kterým velmi rychle propadnete kouzlu pomalého vaření:

1

Pomalé vaření šetří váš čas

Zní to paradoxně, že? Ale je to tak, při běžném vaření totiž musíte pokrm neustále kontrolovat a míchat. A toho špinavého nádobí. Pomalý hrnec pohlídá vše za vás. Zkrátka jen nakrájíte, na co máte zrovna chuť a hodíte do hrnce. Než se jídlo uvaří (zhruba 4-10 hodin dle typu hrnce a použitých surovin), můžete se věnovat dětem nebo koníčkům. Pomalý hrnec vaří těsně pod bodem varu, díky čemuž se z jídla odpařuje jen minimum vody a nehrozí tak připálení. Hotový pokrm navíc zůstává dlouho teplý a připravený kdykoliv k naservírování.

2

Ta chuť!

Ani to nejtužší maso neodolá pozvolné přípravě ve vlastní šťávě. Pokrm se v pomalém hrnci  Crock-pot připravuje při teplotě pod bodem varu, díky čemuž je vždy neuvěřitelně šťavnatý a měkký. Ideální i pro mléčné zoubky vašich dětí. Vitamíny a minerální látky se při vyšších teplotách ztrácí. Při pomalém vaření si zelenina uchovává nejen zdraví prospěšné látky, ale také skvělou chuť. Stejně tak koření nemusíte sypat s vervou. Stačí špetka, jež se pozvolným vařením rozvine v dokonalou harmonii chutí.

3

Soběstačný pomocník

Elektrické pomalé hrnce jsou úžasným domácím pomocníkem i pro unavené rodiče nebo zaneprázdněné podnikatele. Pomalý hrnec vaří bezpečně a není třeba jej hlídat. Zatímco se oběd připravuje, můžete bez obav odejít na procházku, za nákupy, na obchodní jednání či s dětmi na pískoviště. A že se někdy zdržíte? To vůbec nevadí, po vypršení doby vaření se pomalý hrnec Crock-Pot automaticky přepne do módu udržování teploty. Po vašem příchodu tak bude jídlo okamžitě připraveno k servírování. Podobně i nedělní oběd si můžete připravit přes noc. Pokud před spaním vložíte do pomalého hrnce kachničku a zapnete na pomalý stupeň, po probuzení vás v kuchyni překvapí její nádherná vůně...

4

Úspora nákladů

Pomalý hrnec není náročný ani na spotřebu elektrické energie, ke svému provozu nepotřebuje vysoký příkon. Ten bývá u pomalých hrnců průměrně kolem 220 W, což je až 7x méně než příkon jedné plynové či indukční desky. Při přípravě se používá i minimum tuku, což také šetří vaší peněženku.

5

Ani deko navíc

Pokud si hlídáte figuru, určitě oceníte, že při vaření v elektrickém pomalém hrnci není potřeba přidávat žádný tuk. Pokrm si v uzavřeném prostoru udržuje šťavnatost a na rozdíl od klasické přípravy se nepřipaluje. Pomalý hrnec je tak ideálním společníkem i pro sportovce nebo osoby držící redukční dietu. Vy ostatní si místo lžíce oleje pod cibuli raději dopřejte skleničku lehkého vína.

Při koupi pomalého hrnce CrockPot navíc získáváte e-kuchařku Kouzlo pomalého vaření

Logo CrockPot
Pomalý hrnec CrockPot NG 5,7l (SCCPBPP605-050)

Pomalý hrnec CrockPot NG 5,7l

S pomalým hrncem CrockPot pro vás bude vaření jednodušší než kdy předtím. Disponuje objemem 5,7 litrů a díky tomu v něm bez problémů připravíte oběd i pro několikačlennou rodinu.
Prohlédnout v e-shopu
Pečené maso
Pomalý hrnec CrockPot 4,7l (SCCPRC507B)

Pomalý hrnec CrockPot 4,7l

S pomalým hrncem CrockPot již nebudete muset u vaření zdlouhavě postávat. Pracovat totiž bude automaticky za vás. Má objem 4,7 litrů a najednou zvládne připravit oběd i pro čtyřčlennou rodinu.
Prohlédnout v e-shopu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení