Způsoby dopravy

Připravili jsme pro vás přehled způsobů dopravy, které si v našem e-shopu můžete zvolit:

OSOBNÍ ODBĚR
V případě osobního odběru můžete zvolit jednu z našich poboček v Praze nebo Liberci. Adresu a otevírací dobu najdete v Kontaktech.
Cena: zdarma

PPL
Zboží bude doručeno přepravní službou PPL.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 2000 Kč)

ppl_clear

PPL Parcel Shop
Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě PPL Parcel Shop. PPL Parcel hop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podacích míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL Parcel Shop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách. Úložní doba zásilek je max. 7dní, po této době jsou zásilky v expiraci vráceny zpět na depo PPL a následně odesílateli.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 2000 Kč).

ppl_cz_logo_parcelshop

Česká pošta
Zboží bude doručeno přepravní službou Česká pošta, případně uloženo na některé z poboček přepravce.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 2000 Kč)

 cpnew

Zásilkovna
Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Standardní dodání do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 2000 Kč)

 Zásilkovna