Způsoby dopravy

Připravili jsme pro vás přehled způsobů dopravy, které si v našem e-shopu můžete zvolit:

OSOBNÍ ODBĚR
V případě osobního odběru můžete zvolit jednu z našich poboček v Praze nebo Liberci. Adresu a otevírací dobu najdete v Kontaktech.
Cena: zdarma

PPL
Zboží bude doručeno přepravní službou PPL.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 1000 Kč)

ppl_clear

PPL Parcel Shop
Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě PPL Parcel Shop. PPL Parcel hop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podacích míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL Parcel Shop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách. Úložní doba zásilek je max. 7dní, po této době jsou zásilky v expiraci vráceny zpět na depo PPL a následně odesílateli.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 1000 Kč).

ppl_cz_logo_parcelshop

Česká pošta
Zboží bude doručeno přepravní službou Česká pošta, případně uloženo na některé z poboček přepravce.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 1000 Kč)

 cpnew

Zásilkovna
Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Standardní dodání do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.
Cena: zdarma (v případě hodnoty objednávky nad 1000 Kč)

 Zásilkovna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení