FAQ

  DOPRAVA

Jaké jsou možnosti dopravy?          

V současné době nabízíme tři možnosti dopravy zboží. PPL, Česká pošta a Zásilkovna. Nebo si přijďte vyzvednout Váš produkt na jednu z našich prodejen osobně.

Kdy obdržím objednané zboží?

Objednávka uhrazená on-line (platební kartou, online okamžitým převodem) je odeslána ve stejný den. Objednané zboží obdržíte za jeden až dva pracovní dny od odeslání objednávky.

Co když bude zásilka během přepravy poškozena?          

V takovém případě je především nutné zásilku od kurýra nepřebírat. Pokud zásilka vzbuzuje pochybnosti a obal je poškozen, odmítněte zásilku převzít a informujte nás o vzniku této situace.

Jaké jsou výhody Osobního odběru?

  • Doručení je vždy ZDARMA. Krom toho si můžete zboží na prodejně v klidu prohlédnout, případně vybrat další příslušenství. Naše asistentky Vám na místě rádi poradí.
  • Dostupnost prodejny v centru Liberce či u stanice metra Prosek v Praze.   

Musím vždy platit dopravné ?

Při nákupu nad 2000 Kč je dopravné zdarma.

Informuje mě kurýr před doručením zásilky? Co když se zásilka zpozdí? 

Ve většině případů kurýři volají předem, ale nemůžeme Vám to zaručit - kurýr není povinen takto postupovat. Každý zákazník obdrží v den doručení SMS s informací o čísle zásilky a telefonním číslem na doručující depo či řidiče, který Vám zásilku veze.

Co je to Zásilkovna?

Nový způsob doručení na více než 2800 výdejních míst po celé České republice. Den a čas vyzvednutí zásilky si zvolíte sami. Zásilka na Vás bude čekat běžně 7 dnů.

Více o dopravě

   KAMENNÉ PRODEJNY

Chci vás navštívit osobně, kam přijít?

Rádi vás přivítáme v některé z našich prodejen v Liberci a Praze, kde si můžete produkty osobně prohlédnout. Rádi se podělíme o naše zkušenosti spojené s provozem a užíváním nabízených výrobků. Budou se Vám zde plně věnovat členové našeho týmu.

LIBEREC
Jablonecká 648/8

460 01 Liberec 1                                                         
tel: +420 485 130 303

+420 734 150 963
e-mail: info@mamedoma.cz

Otevřeno: Po - Pá 9:00 - 16:00 hod.  

PRAHA
Prosecká 843/99
190 00 Praha 9
tel: +420 222 522 434

+420 734 577 300
e-mail: info@mamedoma.cz

Otevřeno: Po - Pá 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00 hod.

Jak se k Vám dostanu MHD?

Liberec:

- Tramvaj "2" a "3" - stanice Šaldovo náměstí
- Bus 12, 13, 14, 15 atd. - stanice Šaldovo náměstí

Praha:

- Metro "C" - stanice Prosek - východem vpravo, směr Palmovka/ U Kříže

- Metro "B" - stanice Vysočanská, dále BUS 136, 177, 183 směr Prosek, stanice Prosek

- Metro "B" - stanice Palmovka, dále BUS 140,185, směr Prosek, stanice Prosecká

- BUS 136 - stanice Prosek 

Jaká je otvírací doba prodejen?      

  • Liberec od Po - Pá 9:00 - 16:00 hod
  • Praha od Po - Pá 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00 hod

 

 ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Vážíme si každého zákazníka a proto je pro nás velmi důležitý individuální přístup a péče. Rádi vás přivítáme v některé z naši prodejen, kde vám pomůžeme s výběrem z širokého sortimentu námi prodávaných výrobků světových značek. Využít můžete i telefonní linky nebo e-mailu. Poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

+420 734 150 963      info@mamedoma.cz

Potřebuji pomoc s objednávkou, jak mi pomůžete?           

Volejte na telefonní číslo +420734150963 a rádi Vám s výběrem pomůžeme, případně pište na info@mamedoma.cz               

Jaké jsou možnosti platby?

Dobírkou, platební kartou, online bankovním převodem a bankovním převodem. Více ZDE.

Kde je má objednávka?

Po vytvoření objednávky vám zašleme automaticky kopii objednávky, kde uvidíte číslo vyřízené objednávky a objednané zboží. Následně Vás bude kontaktovat přepravce s informací o jejím doručení.                                                   

Jak mohu vrátit objednávku?  

Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů, viz více informací v Obchodní podmínky VI. Odstoupení od smlouvy.                                            

Jak bezpečné je nakupování na mámedoma.cz?

Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Jak mohu získat fakturu?        

Po zpracování objednávky je faktura zaslána e-mailem na uvedený e-mail v objednávce. 

Jak si mohu objednat?

Abyste si mohli objednat produkt budete potřebovat: platební kartu nebo bankovní účet pro převod, českou doručovací adresu. Produkt si můžete také vyzvednout osobně na jedné z našich prodejen.

Jak nejrychleji najít konkrétní produkt?

Nejrychlejší způsob je napsat hledané slovo do vyhledávače v pravém horním rohu stránky. Můžete také přejít do hlavního menu (v horní části stránky) a poté do kategorií nebo značek, které Vás zajímají. K zúžení výběru slouží filtry v bočním menu.

 

 VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s řadou významných zahraničních výrobců s jasnou specializací na kvalitní produkty. Kooperujeme s řadou prověřených firem z oblasti spotřební elektroniky či funkčních pomocníků do kuchyní nebo do domácnosti.

Jsme výhradní distributor řady prémiových a světových značek, např. CrockPot - výrobce originálních pomalých hrnců, FoodSaver - dodavatel systému pro vakuové uchovávání potravin, Breville - výrobce drobných kuchyňských spotřebičů či novozélandské firmy Hydraflow, dodávající vysoce kvalitní sušičky potravin pod značkou Ezidri. Firma je dále prodejcem řady dalších značek, například produktů společnost Dyson - výrobce špičkových vysavačů a fénů. Exklusivně nabízíme praktické výrobky pro domácnost pod českou značkou MATTÉ - brusné kameny a sous-vide přístroj, který je stále rozšiřujícím a dostupným trendem moderní domácnosti.

Dále spolupracujeme s mezinárodními značkami odrážející funkčnost, design a udržitelnost ruku v ruce s kvalitním zpracováním. Jsme výhradním dovozcem celé řady dalších výrobků. Patří sem švýcarská značka Novis - kvalitní kuchyňské spotřebiče s nadstandartní zárukou na motorek těchto výrobků, dále značky ze Švédska - Alligator kráječe zeleniny s patentovanou technologií nebo Drosselmeyer výrobcem jedinečného a designového louskáčku na ořechy, vítězem celosvětového ocenění v této kategorii. Dánské inovativní produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátní provzdušňovač vína, přinášející intenzivnější požitek z konzumace vín a značka Bubliq s nejtenčím výrobníkem sody v elegantním a minimalistickém provedení i s jejím příslušenstvím. Italská značka Trebonn odráží kreativitu, cit pro design, udržitelné materiály a vysokou funkčnost v každodenních doplňcích pro přípravu pokrmů. 

Vybrat produkt

 NÁHRADNÍ KOMPONENTY / PŘÍSLUŠENSTVÍ

Mimo tisíce produktů skladem, nabízíme i pro naše zákazníky mnoho originálních komponentů k našim produktům.

Podaří se vám rozbít keramickou nádobu nebo poklici pomalého hrnce CrockPot? Nevadí, máme náhradní. Přetrhnete omylem vakuovací hadičku svářečky FoodSaver? Nevadí, opět máme náhradní. Sušíte o stošest a potřebujete navýšit kapacitu sít u sušičky Ezidri? Snažíme se přizpůsobit potřebám zákazníků, proto na mámedoma.cz můžete objednat originální díl, aniž byste museli pořizovat kompletně nový produkt.

Vybrat příslušenství