Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

FAQ

  DOPRAVA

Jaké jsou možnosti dopravy?          

V současné době nabízíme tři možnosti dopravy zboží. PPL, Česká pošta a Zásilkovna. Nebo si přijďte vyzvednout Váš produkt na prodejnu osobně.

Kdy obdržím objednané zboží?

Objednávka uhrazená on-line (platební kartou, online okamžitým převodem) je odeslána ve stejný den. Objednané zboží obdržíte za jeden až dva pracovní dny od odeslání objednávky.

Co když bude zásilka během přepravy poškozena?          

V takovém případě je především nutné zásilku od kurýra nepřebírat. Pokud zásilka vzbuzuje pochybnosti a obal je poškozen, odmítněte zásilku převzít a informujte nás o vzniku této situace.

Jaké jsou výhody Osobního odběru?

  • Doručení je vždy ZDARMA. Krom toho si můžete zboží na prodejně v klidu prohlédnout, případně vybrat další příslušenství. Naše asistentky Vám na místě rádi poradí.
  • Dostupnost prodejny u stanice metra Prosek v Praze.   

Musím vždy platit dopravné ?

Při nákupu nad 2000 Kč je dopravné zdarma.

Informuje mě kurýr před doručením zásilky? Co když se zásilka zpozdí? 

Ve většině případů kurýři volají předem, ale nemůžeme Vám to zaručit - kurýr není povinen takto postupovat. Každý zákazník obdrží v den doručení SMS s informací o čísle zásilky a telefonním číslem na doručující depo či řidiče, který Vám zásilku veze.

Co je to Zásilkovna?

Způsob doručení na více než 2800 výdejních míst po celé České republice. Den a čas vyzvednutí zásilky si zvolíte sami. Zásilka na Vás bude čekat běžně 7 dnů.

Více o dopravě

 KAMENNÁ PRODEJNA

Chci vás navštívit osobně, kam přijít?

Rádi vás přivítáme v naší prodejně v Praze, kde si můžete produkty osobně prohlédnout. Rádi se podělíme o naše zkušenosti spojené s provozem a užíváním nabízených výrobků. Budou se Vám zde plně věnovat členové našeho týmu.

PRAHA
Prosecká 843/99
190 00 Praha 9
tel: +420 222 522 434

+420 734 577 300
e-mail: info@mamedoma.cz

Otevřeno: Po - Pá 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00 hod.

Jak se k Vám dostanu MHD?

- Metro "C" - stanice Prosek - východem vpravo, směr Palmovka/ U Kříže

- Metro "B" - stanice Vysočanská, dále BUS 136, 177, 183 směr Prosek, stanice Prosek

- Metro "B" - stanice Palmovka, dále BUS 140,185, směr Prosek, stanice Prosecká

- BUS 136 - stanice Prosek 

Jaká je otvírací doba prodejny?      

  • Po - Pá 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00 hod

 

 ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Vážíme si každého zákazníka a proto je pro nás velmi důležitý individuální přístup a péče. Rádi vás přivítáme v některé z naši prodejen, kde vám pomůžeme s výběrem z širokého sortimentu námi prodávaných výrobků světových značek. Využít můžete i telefonní linky nebo e-mailu. Poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

+420 485 130 303  info@mamedoma.cz

Potřebuji pomoc s objednávkou, jak mi pomůžete?           

Volejte na telefonní číslo +420 485 130 303  a rádi Vám s výběrem pomůžeme, případně pište na info@mamedoma.cz               

Jaké jsou možnosti platby?

Dobírkou, platební kartou, online bankovním převodem a bankovním převodem. Více ZDE.

Kde je má objednávka?

Po vytvoření objednávky vám zašleme automaticky kopii objednávky, kde uvidíte číslo vyřízené objednávky a objednané zboží. Následně Vás bude kontaktovat přepravce s informací o jejím doručení.                                                   

Jak mohu vrátit objednávku?  

Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů, viz více informací v Obchodní podmínky VI. Odstoupení od smlouvy.                                            

Jak bezpečné je nakupování na mámedoma.cz?

Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Jak mohu získat fakturu?        

Po zpracování objednávky je faktura zaslána e-mailem na uvedený e-mail v objednávce. 

Jak si mohu objednat?

Abyste si mohli objednat produkt budete potřebovat: platební kartu nebo bankovní účet pro převod, českou doručovací adresu. Produkt si můžete také vyzvednout osobně na naší prodejně.

Jak nejrychleji najít konkrétní produkt?

Nejrychlejší způsob je napsat hledané slovo do vyhledávače v pravém horním rohu stránky. Můžete také přejít do hlavního menu (v horní části stránky) a poté do kategorií nebo značek, které Vás zajímají. K zúžení výběru slouží filtry v bočním menu.

 

 VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s řadou významných zahraničních výrobců s jasnou specializací na kvalitní produkty. Kooperujeme s řadou prověřených firem z oblasti spotřební elektroniky či funkčních pomocníků do kuchyní nebo do domácnosti.

Jsme výhradní distributor řady prémiových a světových značek, např. CrockPot - výrobce originálních pomalých hrnců, FoodSaver - dodavatel systému pro vakuové uchovávání potravin, Breville - výrobce drobných kuchyňských spotřebičů či novozélandské firmy Hydraflow, dodávající vysoce kvalitní sušičky potravin pod značkou Ezidri. Firma je dále prodejcem řady dalších značek, například produktů společnost Dyson - výrobce špičkových vysavačů a fénů. Exklusivně nabízíme praktické výrobky pro domácnost pod českou značkou MATTÉ - brusné kameny a sous-vide přístroj, který je stále rozšiřujícím a dostupným trendem moderní domácnosti.

Dále spolupracujeme s mezinárodními značkami odrážející funkčnost, design a udržitelnost ruku v ruce s kvalitním zpracováním. Jsme výhradním dovozcem celé řady dalších výrobků. Patří sem švýcarská značka Novis - kvalitní kuchyňské spotřebiče s nadstandartní zárukou na motorek těchto výrobků, dále značky ze Švédska - Alligator kráječe zeleniny s patentovanou technologií nebo Drosselmeyer výrobcem jedinečného a designového louskáčku na ořechy, vítězem celosvětového ocenění v této kategorii. Dánské inovativní produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátní provzdušňovač vína, přinášející intenzivnější požitek z konzumace vín a značka Bubliq s nejtenčím výrobníkem sody v elegantním a minimalistickém provedení i s jejím příslušenstvím. Italská značka Trebonn odráží kreativitu, cit pro design, udržitelné materiály a vysokou funkčnost v každodenních doplňcích pro přípravu pokrmů. 

Vybrat produkt

 NÁHRADNÍ KOMPONENTY / PŘÍSLUŠENSTVÍ

Mimo tisíce produktů skladem, nabízíme i pro naše zákazníky mnoho originálních komponentů k našim produktům.

Podařilo se vám rozbít keramickou nádobu nebo poklici pomalého hrnce CrockPot? Nevadí, máme náhradní. Přetrhnete omylem vakuovací hadičku svářečky FoodSaver? Nevadí, opět máme náhradní. Sušíte o stošest a potřebujete navýšit kapacitu sít u sušičky Ezidri? Snažíme se přizpůsobit potřebám zákazníků, proto na mámedoma.cz můžete objednat originální díl, aniž byste museli pořizovat kompletně nový produkt.

Vybrat příslušenství