Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Filtr HEPA 3v1 360° Breville BAPF70

Kód: BAPF70-01
Novinka
Značka: Breville
1 250 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Pro čistý vzduch! Tento filtr Breville 3v1 kombinuje 3-stupňovou filtraci: předfiltr, uhlíkový filtr a HEPA filtr k odstranění až 99,97 % znečišťujících látek ve vzduchu, jako je prach, vlasy, kouř, nežádoucí pachy, alergeny a částice o velikosti pouhých 0,3 mikronu. Zanechá tak čerstvější vonící vzduch v místnosti. Systém nasávání vzduchu 360° nasává vzduch ze všech směrů a pomáhá shromažďovat nečistoty ze vzduchu v místnosti. Určen pro modely čističek vzduchu BAP007X a BAP009X.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr HEPA třídy H13 odstraňuje až 99,97 % prachu, kouře, pylu, pachů a srsti domácích mazlíčků, filtruje částice o velikosti 0,3 mikronu a pomáhá zajistit čistší vzduch pro váš domov. Vydrží až 12 měsíců na základě užívání až 21 hodin denně. 3-stupňová filtrace: předfiltr, uhlíkový filtr a HEPA filtr.

Výhody:

  • 360°systém nasávání vzduchu nasává vzduch ze všech směrů a pomáhá shromažďovat nečistoty ze vzduchu v místnosti
  • Předfiltr – zachycuje prach, vlasy a další větší částice a pomáhá tak prodloužit účinnost a životnost filtru
  • HEPA filtr – skutečný HEPA filtr třídy H13 zachytí až 99,97 % znečišťujících látek ve vzduchu o velikosti pouhých 0,3 mikronu
  • Filtr s aktivním uhlím – určený k redukci a neutralizaci pachů, výparů a plynů z vaření, kouře, chemikálií, domácích zvířat a dalších nežádoucích pachů
  • Filtr vydrží až 12 měsíců na základě užívání 21 hodin denně

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní filtry
Záruka: 1 rok
rozměry v mm (š x v x h): 180 x 180 x 165

Jak vyměnit filtr, UV lampu a udržovat čističku vzduchu Breville BAP007X

Jak vyměnit filtry v čističce vzduchu BAP009X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původně australská značka Breville vznikla již ve 30. letech 20. století a proslavila se zejména uvedením prvního sendvičovače na trh v roce 1974.

Malé kuchyňské spotřebiče Breville v sobě snoubí skvělou funkčnost a elegantní styl, díky čemuž si je oblíbily miliony zákazníků zejména na britských ostrovech, kde je Breville jednou z nejprodávanějších značek v oblasti malých kuchyňských spotřebičů. Jedinečný design výrobků Breville z nich činí ozdobu každé stylově zařízené kuchyně.

Kvalitní a funkční kousky do kuchyně s osobitým stylem. Značka přináší neustále nové produktové inovace - v roce 2021 to bude uvedení přístrojů pro péči o oděvy. 

Více o značce Breville na trhu a dostupných produktech se dočtete v internetovém článku portálu iDNES.cz.

Logo Breville