Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Sada HEPA filtru a předfiltru pro BAP001X

Kód: CA-508
Značka: Bionaire
1 420 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Vysoce účinný True HEPA filtr + předfiltr s aktivním uhlím
HEPA filtr je s velmi velkou účinnou plochou doplňuje předfiltr a aktivním uhlím pro záchyt plynných škodlivin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinný True HEPA filtr + předfiltr s aktivním uhlím
HEPA filtr je labyrintem submikroskopických jemných vláken. Tato filtrační technologie byla původně vyvinuta pro vysoce citlivé oblasti ve výzkumu, medicíně, letectví a elektronice.

HEPA filtr je vyroben z vyztuženého, ​​ekologického papírového materiálu, který je složen tak, že vzniká velmi velká účinná plocha 1 m². Při takto velké ploše filtru je odpor vzduchu nízký a kapacita filtru pro mikroskopické suspendované prachové částice, které se zadržují ve filtru, je velmi vysoká.

Do povlaku PPT (Pure Pet Treatment) byla přidána antimikrobiální aktivní složka, která zabraňuje růstu plísní a bakterií způsobujících zápach na povrchu filtru.

Předfiltr s aktivním uhlím účinně filtruje plyny, chemikálie, cigaretový kouř, těkavé organické sloučeniny (VOC) a pachy, jako jsou domácí mazlíčci, plísně, kuchyňské pachy a pachy barev z vnitřního vzduchu. Větší plovoucí / prachové částice a další škodlivé složky jsou zadržovány v předfiltru.

Aktivní uhlí je speciálně upravené uhlí, které má tu vlastnost, že dokáže vázat všechny druhy látek prostřednictvím adsorpce. Adsorpce je proces, při kterém se rozpustná látka odstraňuje z vnitřního vzduchu přes filtr s aktivním uhlím  pomocí pevné látky. Pro tento druh adsorpce se používá aktivní uhlí. Toto aktivní uhlí se vyrábí speciálním způsobem, který mu dává velmi velký vnitřní povrch (cca 500 - 1500 m2/g). Díky velkému vnitřnímu povrchu je aktivní uhlí ideální pro čištění vzduchu adsorpcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní filtry
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BIONAIRE již více než 25 let zaujímá vedoucí postavení na trhu s přístroji pro zlepšení kvality vzduchu uvnitř budov. Ve svých výrobcích používá nejnovější technologie a pokrokový design. BIONAIRE nabízí ucelenou řadu čističek vzduchu, zvlhčovačů vzduchu, odvlhčovačů vzduchu a ventilátorů.