Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Multifunkční hrnec Crockpot Turbo Express

Chcete ohromit své známé, ale rozhodně nepatříte mezi ty, kteří by v kuchyni trávili hodiny? Milujete soutěže jako je Masterchef, rádi si zajdete do své oblíbené restaurace, ale nedokážete si představit, že byste něco podobného dokázali připravit v pohodlí svého domova. Ani časová dotace vám zrovna nehraje do karet, možná vám přijde, že i bez hodin trávených v kuchyni, čas letí neuvěřitelnou rychlostí. Máme však pro vás řešení, nástroj, který dokáže ušetřit hodiny, a vytvořit neuvěřitelně dobré a hlavně zdravé pokrmy. Tahle technologie vám tak opět trošičku víc ulehčí a hlavně zpříjemní život.

Degustační menu z rukou začátečníka

Crockpot nabízí pomalé hrnce, ale i multifunkční hrnce, které jsou cenově dostupné a věřte, že dokáže změnit vaši dosavadní přípravy pokrmů. Během vaření v těchto hrncích zachováte pestrost jídel a rychlost jejich přípravy. Díky absence přidaného tuku, je ideální variantou pro ty z vás, kteří chtějí svá jídla odlehčit, a přitom neztratit na jejich luxusní chuti. Příprava zdravých jídel vás začne opět bavit, jelikož dodá vašemu jídlu výraznější chuť. S takovým nástrojem uvaří degustační menu i kuchař začátečník.

Rychle, zdravě, pestře

Většina z nás v dnešní době upřednostňuje zdravý životní styl. Naučili jsme se dopřát si kvalitní suroviny, ze kterých připravujeme výborné pokrmy. Abychom si mohli dopřát i ty méně zdravé kousky v naší kuchyni, našli jsme způsob, jak je připravit zdravěji. A tak jen za použití kapky oleje nyní připravujeme jídlo v multifunkčním hrnci do pár minut.

Proč je multifunkční hrnec jedničkou na trhu?

  • Příprava jídla je rychlá a hlavně bez naší asistence.
  • Jídlo je připravováno mnohem zdravější formou, což ocení hlavně ti, kteří se neradi vzdávají smažených pokrmů.
  • Jídlo je chutnější, na povrchu křupavé, uvnitř měkké.
  • Pokrm se připravuje rovnoměrně bez připálení a bez vaší asistence.
  • Údržba je velmi snadná.
  • S dostatečnou velikostí hrnce dokážete připravit pokrm pro celou rodinu v několika minutách.
  • Funkce udržování teploty a odložený start

Testujeme multifunkční hrnec Crockpot Turbo Express (CSC062X) 

Při výběru hrnce je třeba si uvědomit, co od něho požaduji. Co vše budu v hrnci připravovat a zda chci i nějaké doplňky. Pro kolik lidí budu jídlo připravovat a kolik chci investovat? Po zodpovězení si těchto základních otázek věříme, že vyberete přesně to, co potřebujete.

Snadné ovládání, dostatečná velikost

Multifunkční hrnec má snadné ovládání, díky čemuž zjistíte, jak přesně hrnec nastavit a jakou funkci pro zvolený typ úpravy jídla zvolit. Nemusíte tak dlouze přemýšlet, co s potravinou dělat, ale zvolíte přednastavenou funkci a hrnec si s jídlem poradí za vás. Na vás zůstane jen vybrat jaké jídlo ke snídani, obědu či večeři chcete, o zbytek se postará multifunkční hrnec. Pomalé vaření, vaření v páře, smažení i ohřívání. Ručně upravíte dobu vaření i teplotu, abyste zajistili ten nejlepší výsledek. K dispozici však máte mnoho přednastavených programů, díky kterým nemusíte hrnec jakkoli kontrolovat. Díky obsahu 5,6 litrů nasytíte i početnější rodinu, přesto vám nebude v kuchyni překážet a lze s ním snadno manipulovat. Jistě vás zaujme i samostatná funkce sous vide pro stejnojmennou metodu vaření, kterou hrnec nabízí v kombinaci se vakuovanými surovinami pomocí vakuových svářeček fólií FoodSaver

12 automatických programů a nespočet funkcí

Hrnec má přednastavené programy, nebo jej můžete ovládat sami. Pokud s ním začínáte, je ideální se programy řídit, postupem času však můžete začít experimentovat. Díky funkci odloženého začátku vaření, na vás jídlo bude čekat ještě před tím, než se vrátíte domů. Z multifunkčního hrnce CrockPot se tak stane váš osobní domácí pomocník, který vše připraví za vás a vy si ho jen dopředu zaúkolujete, a pak už jen vychutnáte právě uvařené jídlo.

Velmi snadno připravíte maso, polévky, rýži, zeleninu či dezerty. Je to velmi výkonný tlakový hrnec s funkcemi, jako je například tlakové vaření, pomalé vaření, rychlé opékání, restování, udržování teploty, jogurt, mírný var a sous-vide. Zajímavá je i funkce Turbo Pressure, díky které připravíte svůj pokrm o polovinu rychleji, než s jinými podobnými hrnci. Vařit v něm lze v páře, ale má i program na vaření rýže, obilovin a má i funkci sterilizace, díky které snadno sterilizujete kojenecké lahve či zavařovací sklenice. Díky 12 přednastaveným programům připravíte jídlo do křupava a rovnoměrně, ať už to bude maso / drůbež, dušená masa, polévky, rýže, fazole, dezerty či jogurty. A díky funkci automatického udržování teploty nemusíte hrnec chodit kontrolovat.

Pro účely testování jsme vyzkoušeli připravit dezert - borůvkový koláč, který dopadl na výbornou. :-)