Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Sada 3 dóz Fresh 0,7 + 1,2 + 1,8 l FoodSaver (FFC026X)

Kód: FFC026X
Značka: FoodSaver
1 090 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Sada tří dóz pro vakuové skladování a marinování o objemech 0,7 (FFC021X) / 1,2 (FFC022X) / 1,8l (FFC023X). Inovované dózy FoodSaver Fresh vám zajistí čerstvost a chuť uložených potravin. Mají dva režimy použití: vakuový a marinovací


je exkluzivním distributorem značky FoodSaver na českém trhu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuovací dózy FreshSaver druhé generace jsou dokonalým konzervačním řešením, které zajistí svěžest a zachování chuti, přičemž si můžete vybrat ze dvou různých nastavení. Vakuový režim pomáhá udržet potraviny čerstvé v mrazáku, ledničce a ve spíži. A marinovací režim slouží k marinování masa, ryb a zeleniny během několika minut místo hodin.

Nádoby se snadno používají a jsou vybaveny praktickým indikátorem vakua, který ukazuje, kdy je vzduch odstraněn. Jednoduše otočíte zelený ventil na vybrané nastavení, připojte ruční vakuovačku nebo příslušenství na dózy vaší stolní vakuovačky a stiskněte vakuovací tlačítko. Ideální pro přípravu jídla, uložení zbytků a čerstvé produkty!

Tyto praktické dózy FoodSaver můžete stohovat. Jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu Tritan s extrémní trvanlivostí, takže nepraskají ani netrpí zabarvováním z uložených potravin ani nepřijímají pachy. Tyto nádoby mají vakuové těsnění s dlouhou životností, pružné víko se snadno otevíratelnými jazýčky a pro snadné čištění jsou vhodné do myčky. Křišťálově čisté nádoby jsou pod vakuem nepropustné, neobsahují BPA a fungují se všemi vakuovými uzavíracími systémy FoodSaver. Dózy je možné použít pro ohřívání v mikrovlné troubě - pouze nádoby, nikoliv víka. 

FoodSaver je originální vakuový uzavírací systém. Jako lídr na globálním trhu FoodSaver pokračuje v inovaci svého poslání pomáhat udržovat vaše jídlo čerstvé.

  1. Režim "vakuování" zachovává svěžest a chuť.
  2. Režim "marinování" marinuje během několika minut místo hodin.
  3. Indikátor vakua ukazuje, že byl odstraněn vzduch.
  4. Lze je skládat do sebe a na sebe, aby se ušetřilo místo.
  5. Bez BPA.
  6. Odolné proti úniku vakua.
  7. Lze mýt v myčce pro snadné čištění.
  8. V mikrovlnné troubě pouze ohřívání.
  9. Vysoce kvalitní plast Tritan je necitlivý na skvrny, pachy a poškození. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací dózy
Záruka: 2 roky
Rozměry: 21 x 13 x 9/21 x 13 x 12/21 x 13 x 16 cm
Objem dózy: 0,7l + 1,2l + 1,8l
Indikátor vakua: ano
Mytí v myčce: ano
Funkce marinování: ano
Ohřívání v mikrovlnné troubě: ano (pouze nádoba)

Sada 3 dóy New Fresh 0,7 + 1,2 + 1.8 l FoodSaver (FFC026X)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou nabídkou produktů v oblasti uchovávání potravin. Již více než dvacet let jsou její výrobky ze segmentu vakuovaní potravin nejprodávanější na americkém trhu. Na českém trhu nabízí FoodSaver bezkonkurenčně nejširší výběr vakuových svářeček a jejich příslušenství.

Logo FoodSaver