Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Kniha "Máca se loudá" od Martiny Dvořák Venigerové

Kód: KNIHA_MSL
Akce
Značka: Crockpot
590 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Recepty pro pomalé vaření. Kuchařka Máca se loudá je věnovaná všem, kteří chtějí dobře a zdravě jíst a nechtějí - nebo nemohou - stát půl dne u plotny. Kniha obsahuje třináct kapitol s celkovým počtem 99 receptů vytištěných na křídovém matném papíru. Vařeno v hrnci značky Crockpot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina receptů v knize se drží principu „koukneš, naházíš a jdeš“. Inspirace pomalým vařením nabízí variantu, jak se svým časem lépe naložit, a u toho se navíc i kvalitně stravovat.

Pro usnadnění práce je příprava pokrmů doplněna názornými fotopostupy. Recepty obsahují fotografie surovin,  jednotlivých fází přípravy i finálních podob pokrmů.
Popis pracovního postupu je díky fotografiím přehledný a také stručnější, než je obvyklé v klasických kuchařkách. S takto názornými recepty může v „loudáku“ vařit úplně každý.

Těšit se můžete nejen na nejoblíbenější recepty Martiny Dvořák Venigerové, ale i na celou řadu nových inspirací. Recepty jsou připravovány v hrnci značky Crockpot.

Počet stran: 232 
Rozměry: 220 x 220 x 23,5 mm
Hmotnost: 1,19 kg
Vydáno: 2022

O autorce knihy:

Martina Dvořák Venigerová, ale od střední školy ji nikdo neřekne jinak něž Máca. Touha objevovat a tvořit byla u autorky přítomná vždy, ale nově se učí věci ve svém životě měnit a sama sebe šetřit.

Jak říká samotná autorka: "Vaření je mou vášní, ale ne vždy mu mohu věnovat svůj čas. Na druhou stranu stojím o jídla z kvalitních surovin, upravená tak, aby se i trávicí soustava radovala. Plná vitamínů, minerálů a živin, o které vařením při nízkých teplotách nepřijdeme. K tomu mi neskutečně pomáhá pomalý hrnec. Jedná se o elektrický hrnec, který se skládá z vnitřní nádoby a obalu s termostatem. Zvolíte si na něm stupeň varu low nebo high a délku varu. Většina hrnců na trhu se po uvaření přepne do režimu „udržuj teplé. Jídla v něm nejsou hotová za pár minut, s vařením se „loudáte“, ale to mi vůbec nevadí, protože já u plotny nestojím a hrnec odvede práci za mne. Vaření mě nezdržuje, nemusím být ani doma nebo spěchat s návratem. „Něco dobrého k snědku“ čeká vždy na mě a ne já na něj."

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o pomalém vaření
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce Crockpot uvedl v sedmdesátých letech na trh první pomalý hrnec - originální Crockpot. Od té doby jich zákazníkům na celém světě dodal desítky milionů kusů a dodnes nabízí bezkonkurenčně nejširší výběr pomalých hrnců. Crockpot je světovou jedničkou a ikonou v oblasti pomalého vaření. Nabízí široký výběr pomalých a multifunkčních hrnců a je lídrem na poli inovací. Mámedoma.cz je exkluzivním distributorem těchto originálních hrnců na českém a slovenském trhu.