Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Struhadlo klasické a struhadlo Julienne Alligator (3050)

Kód: 3050
Značka: Alligator
690 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Struhadlo klasické a struhadlo Julienne Alligator se stane brzy oblíbeným pomocníkem ve vaší domácnosti. Vysoce kvalitní korejská nerezová ocel pro maximální trvanlivost a ostrost. 

Vyberte praktický kráječ Alligator i vy, poradíme v článku ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Struhadlo Alligator má mřížku na sýr, čokoládu, citrusovou kůru, tvrdé ovoce a zeleninu.

Kráječ Fine Julienne produkuje jemné proužky, které dodají konečnou úpravu salátům, ozdobám a zeleninovým pokrmům. Vysoce kvalitní korejská nerezová ocel zajišťuje trvanlivost a ostrost nožů. Dobrý a stabilní úchop pomáhá předcházet zranění při strouhání nebo jemném krájení julienne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky
Nože kráječe: nerezová ocel
Rozměry (d x š x v): 32,50 x 5,50 x 1,20 cm
Tělo kráječe: ABS plast

Struhadlo klasické a struhadlo Julienne Alligator (3050)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švédský vynález Alligator je všestranný kuchyňský nástroj, který usnadňuje přípravu jídla; ušetří vám čas a slzy, když krájíte cibuli a zeleninu. Alligator je duchovním dítětem inovátora Bennyho Engdahla, kterého omrzelo krájení cibule, když připravoval své oblíbené jídlo – Ölandské knedlíky plněné vepřovým masem. Vyžadují velké množství nakrájených brambor a cibule a každý ví, že krájení cibule je k pláči.

Benny Engdahl kontaktoval svého přítele, vystudovaného inženýra Nikolu Knezeviće, který se stal zodpovědným za technický vývoj produktu. Než byl finální produkt připraven ke komerčnímu uvedení na trh, bylo zapotřebí mnoho prototypů k nalezení správného designu, správných materiálů a zejména správné oceli pro nože a síta kráječů. Švédský patent byl udělen v říjnu 2001. Nyní jsou produkty Alligator chráněny patentem celosvětově. 

Alligator vám pomůže lépe jíst, protože dělá z pracného sekání a krájení na kostičky zábavu. Díky kráječům je nyní proces rychlý, bezpečný a dokonce zábavný! Dokonale nakrájená cibule na stejné díly, rajčata nebo brambory jedním a snadným tahem. Dosáhněte profesionálních výsledků bez zvláštních dovedností nebo talentu. Investujete do produktu, který používá nejlepší jihokorejskou nerezovou ocel 301 válcovanou za studena. Váš Alligator zůstane neustále ostrý a poskytne vám roky precizního sekání zeleniny.