Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL

Kód: FD1000DIGI
Tip
Značka: Ezidri
7 490 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vylepšená verze oblíbeného modelu Ultra FD1000 s digitáním nastavením teploty a časovačem. Tato sušička potravin splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Pyšní se totiž prestižním oceněním německého spotřebitelského časopisu TESTMAGAZIN, perfektní výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.

+ ZDARMA Publikace "Sušíme ovoce, zeleninu, byliny, houby..." v ceně 95,- Kč.

Recepty sušené na sušičce Ezidri Digital můžete shlédnout v hobby magazínu ČT POLOPATĚ, např. na vynikající ovocné placky, sušené maso jerky nebo přírodní müsli z domácích surovin. Další recept na skvělé kokosové kuličky s brusinkami ZDE nebo recept na sušené maso jerky ZDE.

Další tipy na lahodné pochoutky ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušička potravin EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL

Jednoduché a rychlé sušení ovoce, zeleniny i hotových pokrmů

Pusťte se do sušení ovoce, zeleniny, hub, bylinek či masa typu jerky. S touto profesionální sušičkou bude celý proces rychlý a efektivní. Díky propracovanému provedení spotřebiče si potraviny zachovají maximální množství vitamínů, minerálů, stopových látek a vlákniny.

Víte, že sušení je nejlevnějším a nejzdravějším způsobem konzervace? Touto cestou se v ovoci a zelenině uchovává až 80 % vitamínů.

Perfektní výkon a nízká spotřeba

Pro spotřebiče značky EziDri je charakteristický rovnoměrný rozvod teplého vzduchu mezi všechny pláty sušičky pomocí ventilátoru. Část vzduchu přitom sušičkou prochází opakovaně, což vede k výrazné úspoře elektrické energie. To dosvědčují i čísla - na usušení 1 kg ovoce spotřebuje pouze 0,45 kWH.

Elektronicky řízená teplota

Teplotu sušení lze korigovat prostřednictvím zabudovaného termostatu v rozmezí od 30 do 70°C. Nižší teplotu oceníte při sušení bylinek, tu nejvyšší poté při sušení ovocných a jogurtových placek, polévek i hotových jídel.

Časovač

Dobu sušení můžete nastavit od jedné hodiny do 48 hodin. Po uplynutí nastavené doby sušení přepne teplotu na 30°C z důvodu ochrany před opětovných "zvlhčením" již usušených potravin ze vzdušné vlhkosti.

Rozšíření kapacity až na 30 sít

V základní sestavě můžete najednou sušit na 5 sítech. Pokud by vám takové množství nepostačilo, můžete si náhradní síta dokoupit a kapacitu rozšířit až na 30 sít.

Usušit zde můžete nejen ovoce, zeleninu a mlsání pro děti, ale i chutné a zdravé pamlsky pro vaše domácí mazlíčky. Sušička představuje ideální spotřebič i pro milovníky RAW stravy.

Poskytujeme záruku 5 let

Tato profesionální sušička představuje tak kvalitní kousek, že na ni našim zákazníkům poskytujeme hned pětiletou záruku.

Užitečné příslušenství

Součástí balení je:

  • Základna
  • Víko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 síťka

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky potravin
Záruka: 5 let
Příkon: max. 1000 W
? Průměrný příkon: 200 - 500 W
Hmotnost: 4,7 kg
? Výška: 280 mm
? Počet sít: 5
? Max. počet sít: 30
Průměr sít: 386 mm
Teplotní rozsah: 30 až 70 °C - plynulá regulace
Nastavení času: 1 - 48 hodin

Sušička potravin FD1000 ULTRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičním výrobcem kvalitních a léty prověřených sušiček potravin EZIDRI. Skvělá kvalita, dlouholetá tradice a spolehlivost, bezprecedentní kapacita pro domácí sušení. Novozélandské sušičky potravin mají unikátní a patentovaný systém rozvodu vzduchu, který se stará o stálou teplotu ve všech sítech sušičky. Díky dokonalé cirkulaci teplého vzduchu je dosaženo rovnoměrného sušení na všech sítech a značně se snižuje spotřeba elektrického proudu. Nejnovější digitální verze obou modelů je již několikátou generací těchto oblíbených sušiček. Výhodou sušiček Ezidri jsou nízké provozní náklady a možnost rozšíření příslušenství dle vaší potřeby. Vybírat můžete ze síťek, sít či unikátních foliových misek určených pro sušení ovocných placek. Distanční síta vám umožní sušit i rozměrné produkty, např. kusy masa vcelku či květiny. Fantazii (a schopnostem sušiček EZIDRI) se meze nekladou, a proto sušení není vyhrazeno pouze ovoci a zelenině. Kromě hub tak v sušičce EZIDRI dokonale usušíte i maso a připravíte si tak chutné jerky, které dodá potřebné živiny například na horské túře. Sušit lze i bylinky, čajové lístky, ořechy, na sušičkách EZIDRI připravíte i zdravé dobroty pro vaše děti nebo pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. Sušičky Ezidri vám poskytnou kvalitní sušení na řadu let

Nepostradatelným doplňkem je i skvělý Kráječ a loupač jablek Ezidri. Je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Snadno a rychle si poradí s celým ovocem. Odstraní slupku, vykrojí jádřinec a rozdělí ho do spirály. Stačí pouze přepůlit a stejnoměrně nakrájené plátky (tloušťka asi 5 mm) lze použít do koláčů, ovocných salátů a či kompotů. Křížaly jsou tak připravené na sušení během vteřiny a velmi snadno. Ideální pomocník pro zpracování jablek ve velkém množství. Krájení a loupání jablek může být s tímto kráječem zábava. Ušetří vám drahocenný čas, snazší manipulaci a zajistí čistotu během loupání.

Logo Ezidri