Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Síťka pro SNACKMAKER FD500/Classic (1ks)

Kód: FD500-MESHSHEET1
Značka: Ezidri
110 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Vyjímatelná pružná síťka vám umožní sušit v sušičkách EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic i takové jemné produkty jako jsou bylinky či čaj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušičky EZIDRI mají všestranné použití - nejen že je lze rozšiřovat a získat tak velkokapacitní sušičku, ale lze v nich sušit i méně tradiční suroviny než jsou běžné ovoce a zelenina.

Sušení bylinek? Se síťkou EZIDRI žádný problém

Tyto síťky, určené pro modely EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic, jsou vyjímatelné pružné vložky s jemnými oky. Díky nim můžete ve vaší sušičce EZIDRI usušit i například bylinky, čaj či další jemné a drobné kousky. Průměr dodávaných sítěk je 32 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Průměr: 320 mm
Počet sítěk v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičním výrobcem kvalitních a léty prověřených sušiček potravin EZIDRI. Skvělá kvalita, dlouholetá tradice a spolehlivost, bezprecedentní kapacita pro domácí sušení. Novozélandské sušičky potravin mají unikátní a patentovaný systém rozvodu vzduchu, který se stará o stálou teplotu ve všech sítech sušičky. Díky dokonalé cirkulaci teplého vzduchu je dosaženo rovnoměrného sušení na všech sítech a značně se snižuje spotřeba elektrického proudu. Nejnovější digitální verze obou modelů je již několikátou generací těchto oblíbených sušiček. Výhodou sušiček Ezidri jsou nízké provozní náklady a možnost rozšíření příslušenství dle vaší potřeby. Vybírat můžete ze síťek, sít či unikátních foliových misek určených pro sušení ovocných placek. Distanční síta vám umožní sušit i rozměrné produkty, např. kusy masa vcelku či květiny. Fantazii (a schopnostem sušiček EZIDRI) se meze nekladou, a proto sušení není vyhrazeno pouze ovoci a zelenině. Kromě hub tak v sušičce EZIDRI dokonale usušíte i maso a připravíte si tak chutné jerky, které dodá potřebné živiny například na horské túře. Sušit lze i bylinky, čajové lístky, ořechy, na sušičkách EZIDRI připravíte i zdravé dobroty pro vaše děti nebo pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. Sušičky Ezidri vám poskytnou kvalitní sušení na řadu let

Nepostradatelným doplňkem je i skvělý Kráječ a loupač jablek Ezidri. Je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Snadno a rychle si poradí s celým ovocem. Odstraní slupku, vykrojí jádřinec a rozdělí ho do spirály. Stačí pouze přepůlit a stejnoměrně nakrájené plátky (tloušťka asi 5 mm) lze použít do koláčů, ovocných salátů a či kompotů. Křížaly jsou tak připravené na sušení během vteřiny a velmi snadno. Ideální pomocník pro zpracování jablek ve velkém množství. Krájení a loupání jablek může být s tímto kráječem zábava. Ušetří vám drahocenný čas, snazší manipulaci a zajistí čistotu během loupání.

Logo Ezidri