Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Multifunkční tlakový hrnec ELLA LUX 6l

Kód: D6K2A
Značka: Avair
3 590 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Tento multifunkční elektrický tlakový hrnec nabízí díky digitální technologii devět programů pro vaření. Je vybaven varnou nádobou s keramickým povrchem, velmi odolným proti poškrábání, v atraktivní rubínové barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaření v tlakovém hrnci je notoricky známé a přineslo řadu výhody. Nevýhody vaření v běžném tlakovém hrnci pak odboural tento mutlifunknčí elektrický tlakový hrnec AVAIR Ella.

Tolik výhod a funkcí v jednom hrnci?

Díky nové koncepci vlastního ohřevu a řízení celého procesu vaření mikroprocesorem nabízí AVAIR Ella řadu neocenitelných výhod. Snadno si vyberete jeden z devíti přednastavených programů vaření. Pokud by vám ani takový počet nedostačoval, můžete si samozřejmě program upravit dle svých potřeb.

Díky AVAIRU dokážete uspořit až 60% energie oproti standarnímu způbosobu vaření. Čas vaření se zkrátí až o 40% a navíc díky digitálnímu displeji máme neustále přehled o času zbývajícím do konce programu. Řada spokojených uživatelů oceňuje možnost odloženého startu vaření až o 24 hodin.

Uvaří guláš, upeče koláč, usmaží řízky,...

V hrnci uvaříte nepřeberné množství různých pokrům - polévky, maso, ryby, rýži, brambory či zeleninu. Ovšem vedle jídel, která byste z tlakového hrnce očekávali, dokáže AVAIR usmažit i řízky, hranolky nebo obalený sýr, upéct koláč či vařit v páře. Jídlo lze připravit bez přidání tuku či oleje, což uvítají zejména vyznavači zdravé stravy. Na rozdíl od tradičních tlakových hrnců vaří v minimálním množství vody. Díky kvalitní vnitřní keramické nádobě se pokrmy nepřipalují a nádoba je velmi odolná proti poškrábání. 

Bezpečnost je základ

U tlakových hrnců se nevyplácí podceňovat bezpečnost. AVAIR nabízí hned 7 pojistek pro maximální jistotu uživatelů. Hrnec si automaticky reguluje tlak při vaření, automaticky vypouští páru a neumožní otevření víka, pokud je hrnec pod tlakem. Pokud vnitřní teplota dosáhne maximální povolené hranice, pak se přeruší přívod elektrického proudu.

I tlakový hrnec může být hezký

AVAIR dokazuje, že i tlakový hnrec může být ozdobou kuchyně. Výrobce se rozhodl pro originální rubínovou barvu a zvolil dobře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční tlakové hrnce
Záruka: 2 roky
? Objem: 6 l
Příkon: max. 1000 W
Hmotnost: 5,3 kg
Barva: rubínová + černá
Funkce ohřívání: ano
Počet programů: 9
Varná nádoba - povrch: keramický povrch
Rozměry (průměr x výška): 280 x 320 mm
Tlak v nádobě: 60 - 80 kPa
Zobrazení času do konce vaření: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: