Výhody sušiček EZIDRI

Sušení je nejlevnější a nejzdravější způsob konzervace – díky šetrnému sušení se uchová v ovoci a zelenině až 80 % vitamínů. U levnějších typů sušiček se jedná o sezónní záležitost, jinak je tomu ovšem u sušiček EZIDRI. Ty můžete využít po celý rok díky možnosti přípravy sušeného masa, bylinek, ovocných a zeleninových placek či pamlsků pro zvířecí miláčky. Sušičky EZIDRI mají několik zásadních výhod oproti běžně prodávaným typům:

1

Kvalita a rovnoměrnost sušení

Jistě to při sušení znáte také – neustálá kontrola, zda se ovoce a zelenina suší na jednotlivých sítech stejně. Řada zejména levnějších sušiček nedokáže udržet stejnou teplotu na všech sítech a vám tak nezbude než síta neustále přendávat. U sušiček EZIDRI tyto starosti odpadají – přístroje totiž disponují speciální patentovanou cirkulací vzduchu, takže ve všech částech sušičky panuje stejná teplota. Teplý vzduch totiž díky zabudovanému ventilátoru prochází sušičkou opakovaně; vzduch tak pouze stačí „dohřát“ na požadovanou teplotu, čímž se navíc šetří elektrická energie. Té spotřebují sušičky EZIDRI pouze zhruba 0,45 kWh na usušení 1 kg ovoce; u levných sušiček je spotřeba často výrazně vyšší.

2

Bezprecedentní kapacita

Každá ze sušiček EZIDRI disponuje v základní verzi pěti síty. Sušičky je však možno rozšířit o další síta, a to při zachování skvělé kvality a rovnoměrnosti sušení. K modelu EZIDRI FD500 lze přidat dodatečných deset sít a zvýšit tak její kapacitu na celkových 15. Z vyššího modelu EZIDRI FD1000 pak lze přidáním dodatečných sít učinit doslova sušícího obra – bez ohrožení kvality sušení pojme až 30 sít. Usušíte tak najednou až 15 kilogramů surovin, takže během jednoho sušení dokážete zpracovat několik košíků hub či velkou úrodu z vaší zahrádky.

3

Ovoce, zelenina, houby...a mnohem víc

V sušičkách usušíte ovoce, zeleninu, houby a řadu dalších surovin. V sušičkách EZIDRI však navíc jednoduše připravíte i sušené maso nebo skvělé ovocné a zeleninové placky a rolky. Ty pak slouží jako skvělá svačina, zdravá náhrada kalorických sladkostí nebo základ pro úžasné dezerty. Placky připravíte na speciální fóliové misce, jež je dodávána s každou sušičkou EZIDRI. Na fóliové síťce, která je též součástí balení sušiček EZIDRI, pak můžete sušit bylinky nebo další jemné suroviny jako lístky čaje či drobné bobulovité ovoce.

4

Jednička pro vyznavače RAW-FOOD

Raw food neboli syrová strava se stává stále populárnější. Její hlavní výhoda spočívá v tom, že jsou v ní plně zachovány enzymy, stopové prvky a především vitamíny citlivé na teplotu, které by se například vařením zničily. Pro tuto kvalitu syrové stravy platí maximální teplota úpravy 40 – 45 °C. Speciální cirkulace vzduchu v sušičkách EZIDRI zajišťuje konstantní teplotu a proud vzduchu v průběhu celého sušení. K tomu výrazně přispívá i kulatý tvar sušiček EZIDRI, velmi přesná nastavitelnost teploty, stejně jako její kontrola prostřednictvím termostatu umístěná přímo u vstupu vzduchu. Z tohoto důvodu jsou sušičky EZIDRI vhodné pro úpravu a konzervování syrové stravy a přípravu nejrůznějších receptů v kvalitě raw-food. Pro vitariány prostě nutnost...

5

Kvalita a spolehlivost

Sušičky EZIDRI byly vyvinuty na Novém Zélandu, jejich vývoj započal již před třemi desítkami let a v současné době se na všech světových kontinentech prodává již několikátá generace. Sušičky EZIDRI si dlouhodobě udržují skvělou kvalitu s minimální mírou reklamací. I díky tomu si našim zákazníkům můžeme dovolit nabídnout nadstandardní pětiletou záruku.

Logo Ezidri
EZIDRI FD1000 ULTRA Digi

Sušička EZIDRI FD1000 ULTRA

Tato sušička ovoce a zeleniny splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Má bezkonkurenční výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Houby nasušené v sušičce EZIDRI
EZIDRI SNACKMAKER FD500

Sušička EZIDRI SNACKMAKER FD500

Pořiďte si sušičku ovoce a zeleniny, kterou používají i profesionální kuchaři. Pyšní se rovnoměrnou cirkulací teplého vzduchu mezi jednotlivými síty, čímž rychle a efektivně suší vložené suroviny. Navíc lze její kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Ovocné placky ze sušičky EZIDRI

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení