Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Výhody sušiček EZIDRI

Sušení je nejlevnější a nejzdravější způsob konzervace – díky šetrnému sušení se uchová v ovoci a zelenině až 80 % vitamínů. U levnějších typů sušiček se jedná o sezónní záležitost, jinak je tomu ovšem u sušiček EZIDRI. Ty můžete využít po celý rok díky možnosti přípravy sušeného masa, bylinek, ovocných a zeleninových placek či pamlsků pro zvířecí miláčky. Sušičky EZIDRI mají několik zásadních výhod oproti běžně prodávaným typům:

1

Kvalita a rovnoměrnost sušení

Jistě to při sušení znáte také – neustálá kontrola, zda se ovoce a zelenina suší na jednotlivých sítech stejně. Řada zejména levnějších sušiček nedokáže udržet stejnou teplotu na všech sítech a vám tak nezbude než síta neustále přendávat. U sušiček EZIDRI tyto starosti odpadají – přístroje totiž disponují speciální patentovanou cirkulací vzduchu, takže ve všech částech sušičky panuje stejná teplota. Teplý vzduch totiž díky zabudovanému ventilátoru prochází sušičkou opakovaně; vzduch tak pouze stačí „dohřát“ na požadovanou teplotu, čímž se navíc šetří elektrická energie. Té spotřebují sušičky EZIDRI pouze zhruba 0,45 kWh na usušení 1 kg ovoce; u levných sušiček je spotřeba často výrazně vyšší.

2

Bezprecedentní kapacita

Každá ze sušiček EZIDRI disponuje v základní verzi pěti síty. Sušičky je však možno rozšířit o další síta, a to při zachování skvělé kvality a rovnoměrnosti sušení. K modelu EZIDRI FD500 lze přidat dodatečných deset sít a zvýšit tak její kapacitu na celkových 15. Z vyššího modelu EZIDRI FD1000 pak lze přidáním dodatečných sít učinit doslova sušícího obra – bez ohrožení kvality sušení pojme až 30 sít. Usušíte tak najednou až 15 kilogramů surovin, takže během jednoho sušení dokážete zpracovat několik košíků hub či velkou úrodu z vaší zahrádky.

3

Ovoce, zelenina, houby...a mnohem víc

V sušičkách usušíte ovoce, zeleninu, houby a řadu dalších surovin. V sušičkách EZIDRI však navíc jednoduše připravíte i sušené maso nebo skvělé ovocné a zeleninové placky a rolky. Ty pak slouží jako skvělá svačina, zdravá náhrada kalorických sladkostí nebo základ pro úžasné dezerty. Placky připravíte na speciální fóliové misce, jež je dodávána s každou sušičkou EZIDRI. Na fóliové síťce, která je též součástí balení sušiček EZIDRI, pak můžete sušit bylinky nebo další jemné suroviny jako lístky čaje či drobné bobulovité ovoce.

4

Jednička pro vyznavače RAW-FOOD

Raw food neboli syrová strava se stává stále populárnější. Její hlavní výhoda spočívá v tom, že jsou v ní plně zachovány enzymy, stopové prvky a především vitamíny citlivé na teplotu, které by se například vařením zničily. Pro tuto kvalitu syrové stravy platí maximální teplota úpravy 40 – 45 °C. Speciální cirkulace vzduchu v sušičkách EZIDRI zajišťuje konstantní teplotu a proud vzduchu v průběhu celého sušení. K tomu výrazně přispívá i kulatý tvar sušiček EZIDRI, velmi přesná nastavitelnost teploty, stejně jako její kontrola prostřednictvím termostatu umístěná přímo u vstupu vzduchu. Z tohoto důvodu jsou sušičky EZIDRI vhodné pro úpravu a konzervování syrové stravy a přípravu nejrůznějších receptů v kvalitě raw-food. Pro vitariány prostě nutnost...

5

Kvalita a spolehlivost

Sušičky EZIDRI byly vyvinuty na Novém Zélandu, jejich vývoj započal již před třemi desítkami let a v současné době se na všech světových kontinentech prodává již několikátá generace. Sušičky EZIDRI si dlouhodobě udržují skvělou kvalitu s minimální mírou reklamací. I díky tomu si našim zákazníkům můžeme dovolit nabídnout nadstandardní pětiletou záruku.

Logo Ezidri
EZIDRI FD1000 ULTRA Digi

Sušička EZIDRI FD1000 ULTRA

Tato sušička ovoce a zeleniny splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Má bezkonkurenční výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Houby nasušené v sušičce EZIDRI
EZIDRI SNACKMAKER FD500

Sušička EZIDRI SNACKMAKER FD500

Pořiďte si sušičku ovoce a zeleniny, kterou používají i profesionální kuchaři. Pyšní se rovnoměrnou cirkulací teplého vzduchu mezi jednotlivými síty, čímž rychle a efektivně suší vložené suroviny. Navíc lze její kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Ovocné placky ze sušičky EZIDRI