Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

EZIDRI SNACKMAKER FD500 DIGITAL

Kód: FD500DIGI
Tip
Značka: Ezidri
4 990 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Pořiďte si sušičku potravin Ezidri FD500 Digital, kterou používají i profesionální kuchaři. Pyšní se rovnoměrnou cirkulací teplého vzduchu mezi jednotlivými síty, čímž rychle a efektivně suší vložené suroviny. Navíc lze její kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít.

Recepty sušené na sušičce Ezidri Digital můžete shlédnout v hobby magazínu ČT POLOPATĚ, např. na vynikající ovocné placky, sušené maso jerky nebo přírodní müsli z domácích surovin. Další recept na skvělé kokosové kuličky s brusinkami ZDE nebo recept na sušené maso jerky ZDE.

Další tipy na jednoduché a lahodné pochoutky ze sušičky ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšená verze nejprodávanějšího modelu FD500 Snackmaker, doplněná o digitální ovládání, kterým lze nastavit teplotu a délku sušení.

Zpracujte vaši úrodu ze zahrádky a pusťte se do sušení. S přístrojem Ezidri Snackmaker FD500 DIGITAL vám to půjde jako po másle. Díky jeho profesionálnímu provedení si potraviny zachovají maximální množství vitamínů, minerálů, stopových látek a vlákniny.

Při sušení není potřeba používat žádný cukr, konzervační látky nebo barviva.

Rovnoměrná cirkulace teplého vzduchu

Pod značkou EZIDRI se skrývají profesionální sušičky, které disponují speciálním rozvodem teplého vzduchu pomocí ventilátoru. Část vzduchu tak prochází sušičkou opakovaně, což výrazně šetří elektrickou energii a tím i vaši peněženku. Na usušení 1 kg ovoce si vystačí pouze s 0,45 kWh. Podstatné je, že sušička suší ve všech sítech stejně, a tak není potřeba síta pro rovnoměrné usušení přehazovat.

Elektronicky řízená teplota

Teplotu sušení lze korigovat prostřednictvím zabudovaného termostatu v rozmezí od 30 do 60 °C. Nižší teplotu oceníte při sušení bylinek, tu nejvyšší poté při sušení ovocných a jogurtových placek, polévek i hotových jídel.

Časovač

Dobu sušení můžete nastavit od jedné do 24 hodin; po uplynutí nastavené doby se sušička automaticky vypne.

Možnost rozšíření až na 15 sít

Zařízení umožňuje provádět sušení na více fóliových miskách najednou. V základní sestavě se můžete těšit na 5 sít. Pokud by vám to ovšem nestačilo, můžete kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít a získat tak skutečně velkokapacitní přístroj.

Záruka 5 let

Za nadstandardní kvalitou této sušičky si stojíme. Z tohoto důvodu na ni poskytujeme 5letou záruku.

Bohaté příslušenství

Součástí balení je kromě sít i fóliová miska, sloužící zejména k sušení pastovitých náplní, z nichž se dají vytvořit skvělé a zdravé pamlsky. Sušička je doplněna i síťkou pro sušení křehčích surovin (např. bylinek či čajových lístků či drobného bobulového ovoce). V balení sušičky tak najdete:

  • Základna
  • Víko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 síťka

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky potravin
Záruka: 5 let
Příkon: max. 500 W
? Průměrný příkon: 100 - 200 W
Hmotnost: 3,4 kg
? Výška: 260 mm
? Počet sít: 5
? Max. počet sít: 15
Průměr sít: 340 mm
Teplotní rozsah : 30 až 60 °C - po 5 °C
Nastavení času: 1 až 24 hodin

Sušička potravin Ezidri FD500 Snackmaker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičním výrobcem kvalitních a léty prověřených sušiček potravin EZIDRI. Skvělá kvalita, dlouholetá tradice a spolehlivost, bezprecedentní kapacita pro domácí sušení. Novozélandské sušičky potravin mají unikátní a patentovaný systém rozvodu vzduchu, který se stará o stálou teplotu ve všech sítech sušičky. Díky dokonalé cirkulaci teplého vzduchu je dosaženo rovnoměrného sušení na všech sítech a značně se snižuje spotřeba elektrického proudu. Nejnovější digitální verze obou modelů je již několikátou generací těchto oblíbených sušiček. Výhodou sušiček Ezidri jsou nízké provozní náklady a možnost rozšíření příslušenství dle vaší potřeby. Vybírat můžete ze síťek, sít či unikátních foliových misek určených pro sušení ovocných placek. Distanční síta vám umožní sušit i rozměrné produkty, např. kusy masa vcelku či květiny. Fantazii (a schopnostem sušiček EZIDRI) se meze nekladou, a proto sušení není vyhrazeno pouze ovoci a zelenině. Kromě hub tak v sušičce EZIDRI dokonale usušíte i maso a připravíte si tak chutné jerky, které dodá potřebné živiny například na horské túře. Sušit lze i bylinky, čajové lístky, ořechy, na sušičkách EZIDRI připravíte i zdravé dobroty pro vaše děti nebo pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. Sušičky Ezidri vám poskytnou kvalitní sušení na řadu let

Nepostradatelným doplňkem je i skvělý Kráječ a loupač jablek Ezidri. Je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Snadno a rychle si poradí s celým ovocem. Odstraní slupku, vykrojí jádřinec a rozdělí ho do spirály. Stačí pouze přepůlit a stejnoměrně nakrájené plátky (tloušťka asi 5 mm) lze použít do koláčů, ovocných salátů a či kompotů. Křížaly jsou tak připravené na sušení během vteřiny a velmi snadno. Ideální pomocník pro zpracování jablek ve velkém množství. Krájení a loupání jablek může být s tímto kráječem zábava. Ušetří vám drahocenný čas, snazší manipulaci a zajistí čistotu během loupání.

Logo Ezidri