Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

TNK Bezpečnostní Magnetka Pozor horké - 4 ks

Kód: BA-RO
Značka: TNK
125 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Bezpečnostní magnetka detekující příliš vysoký žár. Jestliže je povrch teplejší než 40˚C/104˚F, magnet se změní z černé na jasně červenou s vykřičníkem. Varuje takto před možným popálením kůže. Pokud je povrch opět studený, změní se magnet na černou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Burn Alert je indikátor tepla určen k detekci žáru v blízkosti radiátorů, horkovzdušné trouby, čajové konvice a dalších spotřebičů, produkující vysokou teplotu aj. Zajistí tak bezpečnou manipulaci a prevenci před popálením.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobní pomocníci
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Rozměry (d x š x v) mm: 4 x 4 x0,3 mm
Hmotnost 1 ks (g): 2,3

Magnetka TNK Pozor horké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TNK je inovativní společnost zaměřená na kuchyňské náčiní se sídlem v Nizozemsku. Tyto nástroje vám pomohou vařit efektivněji s menším počtem nádobí a méně nepořádku. Nástroje, pomocí nichž dokážete nabrat, převrátit, scedit a uchopit jídlo, které vaříte. Toto vše zvládnete pouze jednou rukou!

Kuchyňské multifunkční nástroje TNK mají širokou škálu funkcí. Multifunkční obracečka Barracuda 5v1 či Stingray 6v1 jsou unikátní multifunkční nástroje na trhu kombinující rovnou několik druhů kuchyňského náčiní. Uzamykací kleště, vidlička a špachtle a další, takže můžete přesně uchopit a převrátit. Model Stingray obracečka BBQ 7v1 je určen pro grilování a navíc s funkčním otvírákem na láhve. Vše se ovládá velmi intuitivně. Nástroje TNK šetří místo na vašich pracovních deskách. Mějte své vaření pod kontrolou a mějte druhou ruku volnou pro talíř, sklenici nebo láhev, kterou jste právě otevřeli. Bezpečnostní magnetka detekuje příliš vysoký žár. Vysoký žár zapříčiní zbarvení do červeného trojúhelníku, čímž zabraňuje možnému popálení kůže v blízkosti zdroje žáru.