Stingray BBQ TNK černá – 7v1 multifunkční obracečka

Kód: SRB-BL
Značka: TNK
595 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Multifunkční obracečka Stingray BBQ 7v1 Tnk je unikátní multifunkční nástroj na trhu, který kombinuje rovnou 7 druhů grilovacího náčiní včetně otvíráku na láhve. V jedné ruce můžete držet vše, co ke správnému grilování potřebujete - nic nemusíte přehazovat, hledat, nic se neplete – každé grilování si odteď užijete ještě více. Uchopí, obrátí, nabodne a uvolní bez chaosu a nežádoucího znečištění od omastku. Stingray BBQ 7v1 je žádaným unikátem pro grilování, nabízí úsporu pořizovacích nákladů a šetří úložný prostor namísto všech druhů náčiní.

Multifunkční obracečka Stingray BBQ 7v1 je navržena jako váš pomocník při grilování. Pro použití na pánvi máme pro vás v nabídce kuchyňskou verzi. Dodáváno v dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

7v1 

S multifunkčním nástrojem obracečkou Stingray BBQ 7v1 jednoduše naberete hamburger obracečkou (1), otočíte steak z tuňáka kleštěmi (2) uchopíte klobásu ozubenými kleštěmi (3), napíchnete kus zeleniny vidlicí (4) a jemně ji stáhnete z vidlice s pomocí uvolňovacího systému (5). Pokud je něco na vidlici, uvolňovací systém se aktivuje jemným stisknutím. Stingray BBQ obracečka dokáže s citem napíchnout jídlo na vidlici, aniž by nebylo odmrštěno a neskončilo mimo talíř. Zaoblená spodní část obracečky zajistí, že nástroj položený na stůl zůstane v pozici (6), kdy pod sebou nezanechá skvrny.

Tohle vše zvládnete jednou rukou a druhá vám zůstane volná pro talíř nebo nápoj. Abyste ani pro otevření lahve nemuseli pustit obracečku Stingray BBQ z ruky, do rukojeti jsme přidali i otvírák na lahve (7).

Po grilování vložte multifunkční obracečku do myčky, uzamkněte a uskladněte.

Všestranný pomocník při grilování

Multifunkční obracečka Stingray BBQ 7v1 je navržena jako váš pomocník při grilování. Pro použití na pánvi máme pro vás v nabídce kuchyňskou verzi. Stingray BBQ 7v1 je vyrobena z nerezové oceli. Pro lepší úchop je navíc vybavena praktickými gumovými madly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky, naběračky, pěnovačky
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 41,5 x 8 x 5 cm
Hmotnost (g): 375

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TNK je inovativní společnost zaměřená na kuchyňské náčiní se sídlem v Nizozemsku. Tyto nástroje vám pomohou vařit efektivněji s menším počtem nádobí a méně nepořádku. Nástroje, pomocí nichž dokážete nabrat, převrátit, scedit a uchopit jídlo, které vaříte. Toto vše zvládnete pouze jednou rukou!

Kuchyňské multifunkční nástroje TNK mají širokou škálu funkcí. Multifunkční obracečka Barracuda 5v1 či Stingray 6v1 jsou unikátní multifunkční nástroje na trhu kombinující rovnou několik druhů kuchyňského náčiní. Uzamykací kleště, vidlička a špachtle a další, takže můžete přesně uchopit a převrátit. Model Stingray obracečka BBQ 7v1 je určen pro grilování a navíc s funkčním otvírákem na láhve. Vše se ovládá velmi intuitivně. Nástroje TNK šetří místo na vašich pracovních deskách. Mějte své vaření pod kontrolou a mějte druhou ruku volnou pro talíř, sklenici nebo láhev, kterou jste právě otevřeli. Bezpečnostní magnetka detekuje příliš vysoký žár. Vysoký žár zapříčiní zbarvení do červeného trojúhelníku, čímž zabraňuje možnému popálení kůže v blízkosti zdroje žáru.