Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Stingray TNK černá – 6v1 multifunkční kuchyňská obracečka

Kód: SRK-BL
Značka: TNK
395 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Multifunkční obracečka z nerezové oceli Stingray 6v1 Tnk je jedinečný multifunkční nástroj na trhu, který kombinuje rovnou 6 druhů kuchyňského náčiní. V jedné ruce můžete držet vše, co při vaření na pánvi potřebujete - nic nemusíte přehazovat, hledat, nic se neplete – každé vaření si odteď užijete ještě více. Stingray 6v1 je žádaným kulinářským nástrojem, nabízí úsporu pořizovacích nákladů a šetří úložný prostor .

Multifunkční obracečka Stingray 6v1 je navržena jako váš pomocník při častém vaření na pánvi. Pro účely grilování je v nabídce BBQ verze. Dodáváno v dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

6v1

S multifunkčním nástrojem Stingray 6v1 jednoduše naberete hamburger obracečkou (1), otočíte steak z tuňáka kleštěmi (2) uchopíte klobásu ozubenými kleštěmi (3), napíchnete kus zeleniny vidlicí (4) a jemně ji stáhnete z vidlice s pomocí uvolňovacího systému (5). Pokud je něco na vidlici, uvolňovací systém se aktivuje jemným stisknutím. Stingray kuchyňská obracečka dokáže s citem napíchnout jídlo na vidlici, aniž by nebylo odmrštěno a neskončilo mimo talíř. Zaoblená spodní část obracečky zajistí, že nástroj položený na pracovní plochu zůstane v pozici (6), kdy pod sebou nezanechá skvrny.

Tohle vše zvládnete jednou rukou a druhá vám zůstane volná pro držení talíře či nápoje.

Po vaření vložte multifunkční obracečku do myčky, uzamkněte a uskladněte.

Všestranný pomocník při vaření na pánvi

Multifunkční kuchyňská obracečka Stingray 6v1 je navržena jako váš pomocník při vaření na pánvi (nebo při kempování). Pro použití na otevřeném ohni nebo při grilování máme pro vás v nabídce BBQ verzi.

Tělo Stingray 6v1 je vyroben z nerezové oceli, přední čast je z nylonu odolného teplotám do 240°C/460°F.

 Pro lepší úchop je navíc vybavena praktickými gumovými madly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky, naběračky, pěnovačky
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 33,5 x 6 x 4 cm
Hmotnost (g): 182

Stingray TNK černá – 6v1 multifunkční kuchyňská obracečka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TNK je inovativní společnost zaměřená na kuchyňské náčiní se sídlem v Nizozemsku. Tyto nástroje vám pomohou vařit efektivněji s menším počtem nádobí a méně nepořádku. Nástroje, pomocí nichž dokážete nabrat, převrátit, scedit a uchopit jídlo, které vaříte. Toto vše zvládnete pouze jednou rukou!

Kuchyňské multifunkční nástroje TNK mají širokou škálu funkcí. Multifunkční obracečka Barracuda 5v1 či Stingray 6v1 jsou unikátní multifunkční nástroje na trhu kombinující rovnou několik druhů kuchyňského náčiní. Uzamykací kleště, vidlička a špachtle a další, takže můžete přesně uchopit a převrátit. Model Stingray obracečka BBQ 7v1 je určen pro grilování a navíc s funkčním otvírákem na láhve. Vše se ovládá velmi intuitivně. Nástroje TNK šetří místo na vašich pracovních deskách. Mějte své vaření pod kontrolou a mějte druhou ruku volnou pro talíř, sklenici nebo láhev, kterou jste právě otevřeli. Bezpečnostní magnetka detekuje příliš vysoký žár. Vysoký žár zapříčiní zbarvení do červeného trojúhelníku, čímž zabraňuje možnému popálení kůže v blízkosti zdroje žáru.