Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Kávovar Breville Barista Max+ VCF152X

Kód: VCF152X-01
Značka: Breville
15 950 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Připravte si oblíbený šálek kávy, kdykoliv na něj dostanete chuť. Pákový kávovar Breville Barista Max+ VCF152X disponuje zabudovaným mlýnkem a parní tryskou, díky které se budete moct pustit i do lahodných receptur se sametově jemnou pěnou. O lahodné aroma a bohatou cremu se přitom postará špičkové čerpadlo s tlakem 15 barů. LED displej zobrazuje dobu extrakce pro precizní chuť kávy. Integrovaný mlýnek zajistí 30 různých nastavení mletí. Těšit se dále můžete na bohaté příslušenství a poměrně velký zásobník na vodu o objemu 2,8 l

 


je exkluzivním distributorem značky Breville na českém trhu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postará se o skvěle chutnající espresso

Tento kávovar pracuje s unikátní technologií vyvinutou společností Breville Temp° IQ Shot Control™. Její zásluhou spotřebič používá systém, který se postará o přesnou a stabilní teplotu vody ideální pro extrakci lahodného espressa. 

Kávovar je vybaven 58 mm širokou hlavou, se kterou se většinou setkáte v profesionálních kavárnách. Tento větší průměr přitom umožňuje rovnoměrné rozložení mleté kávy. Zároveň dochází k rovnoměrnější extrakci zhutněných kávových zrn, což se opět podílí na lepší chuti výsledného espressa. 

Espresso, cappuccino a další nápoje

Zabudovaný mlýnek Barista Max+ je navržen tak, aby vám přípravu kávy maximálně zjednodušil. Mlýnek je inteligentně naprogramován, aby vám poskytl informace o správném množství namleté kávy pro 1 nebo 2 šálky. Technologie Tap & Go™ vám umožní namlít čerstvou kávu a dávkovat ji přímo do filtru. 

Velký prostor 105mm umožní přípravu kávy přímo do vysokých hrnků a sklenic.

LED displej

LED displej umístěný v přední části vás bude informovat o době extrakce, díky čemuž si můžete připravit espresso dle vaší chuti. 

S parní tryskou plné velikosti dosáhnete lahodné mikropěny, která vám poslouží při přípravě cappuccina, caffè latte, flat white a dalších populárních nápojů. 

Kávovar s přesnou regulací teploty

Spotřebič má zabudovaný systém Thermoblock, který zajišťuje mimořádně rychlý ohřev a přesnou regulaci teploty. Vodu ohřívá tak, aby měla při protékání namletými kávovými zrny teplotu 92 °C. Díky tomu dochází k optimální extrakci olejů obsažených v kávových zrnech. 

Pokud by použitá teplota byla vyšší, mohla by způsobit hořkou nebo spálenou chuť nápoje. Naopak nižší teplota by se zasloužila o příliš slabou chuť espressa. 

Předspaření vylepší extrakci kávy

Před samotnou přípravou kávy se navíc spustí cyklus Pre-infusion, který se postará o vylepšenou extrakci kávy pomocí jejího předspaření.  

Ohřívací deska s pěchovadlem

Předehřívá šálky a sklenice, což pomáhá zachovat základní vlastnosti pravého espressa, jako je aroma a bohatá, sladká chuť. Pro pohodlný přístup a manipulaci se ohřívací deska nachází na horní straně kávovaru.

Tryska na páru a teplou vodu

Kulový kloub se silikonovým krytem umožňuje pohyb parní trysky do požadované polohy bez spálení prstů.

Kvalitní kónický mlýnek

Kávovar pracuje s kvalitním kónickým mlýnkem s čepelemi z tvrzené oceli, které zajišťují rovnoměrné namletí kávových zrn. Zásluhou jemného a pomalého otáčení mlýnku navíc dochází ke snižování tření. Mlýnek nabízí 30 snadno nastavitelných hrubostí mletí.

Do speciální nádoby se vejde 250 gramů kávových zrn. Ochranné chlopně vám přitom zabrání vysypání zrnkové kávy při jejím přesypávání. 

Osvětlená oblast mletí

Osvětlení LED se zapne při zahájení mletí. Mletá káva je osvětlena tak, jak je dodávána přímo do filtračního koše. Po dokončení mletí kontrolka automaticky zhasne.

Odnímatelná odkapávací miska

Odkapávací miska obsahuje kontrolku hladiny vody je pod odnímatelnou mřížkou z nerezové oceli. Signalizuje, kdy je zásobník plný vody a vyžaduje vyprázdnění. Odnímatelný zásobník na odpadní mletou kávu je umístěn v odkapávací misce (oddělen  od odpadní vody). 

Bohaté příslušenství

Kromě samotného kávovaru se můžete těšit na bohaté příslušenství, které vám usnadní každodenní přípravu vaší oblíbené kávy. Patří mezi něj držák filtru, dva různé kávové filtry, tamper, 460ml nerezová konvice na mléko a čisticí kolík a kartáč. Prostor za odkapávací miskou slouží pro uložení filtračních košů pro jeden nebo dva šálky, čisticího kotouče, kartáče a čisticího kolíku.

Uložení přívodního kabelu a stabilita

Pohodlně uložte přebytečnou délku kabelu jeho zatlačením do přístroje. Protiskluzové silikonové patky zajišťují, že přístroj Barista Max+ zůstane během používání na pracovní desce stabilní.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky
Typ kávovaru: pákový
Tlak čerpadla: 15 bar
Příkon: 1300W
Hmotnost: 8 kg
Barva: černá + nerez
Objem nádrže na vodu: 2,8 l
Integrovaný mlýnek: ano
Parní tryska: ano
Rozměry (d x š x v): 310 x 310 x 410 mm

Kávovar Breville Barista Max+ VCF152X

Kávovar Breville Barista Max+ VCF152X - demo 1

Kávovar Breville Barista Max+ VCF152X - demo 2

Kávovar Breville Barista Max+ VCF152X - demo 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původně australská značka Breville vznikla již ve 30. letech 20. století a proslavila se zejména uvedením prvního sendvičovače na trh v roce 1974.

Malé kuchyňské spotřebiče Breville v sobě snoubí skvělou funkčnost a elegantní styl, díky čemuž si je oblíbily miliony zákazníků zejména na britských ostrovech, kde je Breville jednou z nejprodávanějších značek v oblasti malých kuchyňských spotřebičů. Jedinečný design výrobků Breville z nich činí ozdobu každé stylově zařízené kuchyně.

Kvalitní a funkční kousky do kuchyně s osobitým stylem. Značka přináší neustále nové produktové inovace - v roce 2021 to bude uvedení přístrojů pro péči o oděvy. 

Více o značce Breville na trhu a dostupných produktech se dočtete v internetovém článku portálu iDNES.cz.

Logo Breville