Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

OxyTwister provzdušňovač vína

Kód: OXYTWISTER
Značka: Oxytwister
595 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Provzdušňovač vína OxyTwister pomáhá jednoduše zlepšit vůni, texturu a chuť vašeho oblíbeného vína. Díky tomu bude váš celkový zážitek z konzumace vína mnohem intenzivnější, a to jak pro vaše chuťové pohárky, tak i pro váš čich. Po použití jej navíc snadno propláchnete teplou vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýrazňuje chuť a vůni

OxyTwister provádí řadu komplexních procesů, v rámci kterých dochází k určitým strukturálním změnám, které se podílí na lepší chuti a vůni vína. Víno je celkově jemnější a hedvábnější. Při použití provzdušňovače víno protéká speciálními spirálovitými trychtýři, díky čemuž se aktivují jeho esence. Při rozlévání poté víno cirkuluje malou komorou, která se postará o jeho okysličení.

OxyTwister lze jednoduše použít s každým vínem, jelikož je kompatibilní se všemi lahvemi.

Jednoduché čištění

Systém malé komory a dvojitých spirálovitých trychtýřů lze po použití snadno propláchnout teplou vodou. Díky tomu zabráníte vzniku usazenin.

Každý výrobek se montuje ručně

Provzdušňovač vína OxyTwister na první pohled vypadá poměrně jednoduše, ale vyžaduje složitou výrobu. Skládá se totiž z pěti různých plastových částí, které se ručně smontují do jednoho výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky

OxyTwister provzdušňovač vína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WorldTasteVision je společnost stojící za dánským produktem OxyTwister. Tento provzdušňovač vína se těší velkému úspěchu na trhu milovníků vín po celém světě. Unikátní produkt zlepšující zážitek z konzumace vína je sestaven z pěti různých kusů plastu. Díly jsou pak pečlivě ručně sestaveny do krásného produktu s důležitou výhodou, že při správném použití jednoduše vylepší mnohá vína. Několikanásobné testování prokázalo, že víno nalévané z láhve pomocí OxyTwisteru je skutečně delikátnější. Většina lidí si všimne sytější vůně, vyváženější chuti a jemnějšího vína.