Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Sada těsnění pro termohrnek FLSK

Kód: 8030-0350-0001
Značka: FLSK
75 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Věděli jste, že termohrnek FLSK můžete zcela rozebrat? To je na jedné straně obzvláště praktické, protože můžete snadno a hygienicky vyčistit všechny části. Na druhou stranu je díky tomu také udržitelný. Jednotlivé součásti lze v případě potřeby vyměnit, takže nemusíte vyměňovat celý hrnek. Šetří zdroje i vaši peněženku!

Silikonový kroužek ve víčku zajišťuje, že hrnek s nápojem zůstane spolehlivě uzavřen. Těsnění na zaklápěcím uzávěru chrání otvor pro pití. Po delším používání může dojít k poréznosti těsnění, a tím k netěsnosti. Mohou se také ztratit nebo je budete chtít vyměnit z estetických důvodů. Ve všech těchto případech si zde můžete jednoduše objednat novou sadu těsnění.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Termoláhve a termohrnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čím jsou lahve a hrnky FLSK výjimečné?

FLSK-Schlag- und bruchfest (1)

Odolné

Jednou z nejdůležitějších výhod nerezových termolahví a termohrnků FLSK je jejich odolnost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, proto jsou velice stabilní a nerozbitné

FLSK-outline (1)

Lehké

Plná polní není žádná legrace. Proto termohrnky FLSK  začínají již na váze 245 g a termolahve na 320 g.

vakuumisoliert (3)

Horké i chlazené

Nerezové lahve FLSK udrží vaše nápoje horké po dobu 18 hodin a studené po dobu 24 hodin. Hrnek udrží horký nápoj až 3 hodiny.

geschmaksneutral (4)

Stylové a přizpůsobitelné

6 barev, od 350 ml do 1000 ml. Výrobky FLSK jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Každý z nich osobitý a nekompromisně stylový.

FLSK_Reinigungsperlen_RZ-01 (1)

Snadná údržba

Výrobky FLSK můžete naplnit všemi oblíbenými nápoji a měnit je dle libosti! Hladké, hygienické vnitřní stěny nepřijímají chuť ani vůni

widerstandsfähig (4)

Manipulace

Díky dokonale padnoucímu víčku vám rozlití nehrozí.
Lahve na pití si také hravě poradí i s oxidem uhličitým. Uzávěry bezpečně drží, i když s lahví zatřesete. Při otevírání se nemusíte obávat žádné „exploze“.

A_FLSK4824 (1)

Schadstofffrei (4)   BEZPEČNÉ A HYGIENICKÉ

Lahve a hrnky FLSK neobsahují škodlivé toxiny ani látky znečišťující životní prostředí jako například plastifikátor BPA. Pokud se přeci jen dostanou na konec své životnosti, můžete je efektivně recyklovat.

Materiál produktů FLSK je zcela zdravotně nezávadný. Kromě toho se choroboplodné zárodky na nerezové oceli téměř neudrží. Díky tomu jsou lahve a hrnky FLSK bezpečnou a hygienickou volbou. Dvouplášťová termolahev z nerezové oceli je zcela bez chuti a neobsahuje bisfenol (BPA).

tree-free (5)   UDRŽITELNÉ BALENÍ

FLSK je dodáván v elegantním tubusu zcela bez plastu.  Balení obsahuje také praktický sáčkem z mikrovlákna, který chrání výrobek před poškrábáním.

Návrh bez názvu (93)
flsk-magazin-next-gen-beitragsbild-4_1

spülmaschinengeeignet (4)   MATERIÁL

Produkty jsou vyrobeny ze dvou vrstev vysoce kvalitní oceli typu 304, mezi kterými je zachováno vakuum. Vnitřek těla je navíc pokryt vrstvou neškodné mědi.

Na závit, těsnění víčka a odklápěcí uzávěr je použitý pružný silikon, který poskytuje tepelnou izolaci a odolnost proti protékání v tomto choulostivém místě.