Od 22. 4. 2024 bude na pobočce LIBEREC pouze výdejní místo pro objednávky z e-shopu.

Sous Vide přístroj Matté LS-SV05B

Kód: LS-SV05B
Značka: Matté
1 990 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Pro přípravu jídel metodou sous-vide

Tento ponorný přístroj v kuchyni využijete v případě, že chcete vyzkoušet metodu vaření sous vide a zažít skutečně gurmánský zážitek. Stačí jej jen jednoduše upevnit za okraj hrnce, napustit do nádoby vodu a vložit do ní vakuované pokrmy. Příprava jídla ve vodní lázni za konstatní teploty učiní maso šťavňatější, chutnější, měkčí s maximem zachovaných živin a vitamínů.

Tip na Flank steak - od přípravy až po vaření pomocí novinky Sous Vide ponorného přístroje zn. Matté.

 

 

 


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro přípravu jídel metodou sous vide

Tento ponorný přístroj v kuchyni využijete v případě, že chcete vyzkoušet metodu vaření sous vide. Stačí jej jen jednoduše upevnit za okraj hrnce, napustit do nádoby vodu a vložit do ní vakuované pokrmy.

Sous-vide je kuchařská metoda, kdy se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Vakuované potraviny (maso, zelenina apod.) se připravují až několik hodin při nízké teplotě. Nejčastěji při teplotě v rozmezí 55 – 60 °C (dle velikosti hrnce). Výsledkem jsou pokrmy, které mají zachovanou přirozenou chuť, jsou šťavnaté s maximálním množstvím živin a vitamínů

Jednoduché ovládání

Sous Vide přístroj značky Matté má přehledný ovládací panel, prostřednictvím kterého si nastavíte vše potřebné. Součástí je tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje a tlačítko pro zahájení a pozastavení jeho provozu. Nechybí ani tlačítka pro výběr teploty a doby vaření.

Vystačíte si s běžným hrncem

K provozu tohoto sous vide nepotřebujete žádnou speciální nádobu a bez problémů si vystačíte s klasickým hrncem, který máte doma. Doporučuje se, aby měl objem mezi 6 až 16 litry.

Upozorní na nutnost odvápnění

Přístroj vás přibližně po 60 hodinách provozu automaticky upozorní, že nastal čas na jeho odvápnění. Sami tak nemusíte nic hlídat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sous vide
Záruka: 2 roky
Příkon: max. 800 W
Rozměry š x v x h: 330 x 55 x 115 mm
Rozpětí nastavení času: 10 minut - 72 hodin
Rozpětí nastavení teploty: 25-90 ℃

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka kuchyňských spotřebičů a pomocníků pro domácnost Matté vznikla v roce 2020. Je nositelem elegantnosti a osobitého stylu, tolik žádaného v moderní kuchyni. Produkty této značky vynikají kvalitním zpracováním se smyslem pro detail a přímočarým designem. Značka přináší praktické výrobky pro domácnost, jejímž cílem je ulehčit každodenní činnost nebo těmto činnostem dát další rozměr.